pokec alebo facebook?

bismillah1

no FB je lepší, presne realita, nikto sa neschováva ako na pokeci, a presne je to tak,pokec:-((viac problémov vo vzťahu

kminok

danuska123

no a ne :D same nezhody medzi vztahmi, kazdy pomaly uz riesi len pokec. ved ja sice momentalne priatelku nemam ale tiez by sa mi nepacilo ak by si chodila pisat na pokec s uchylmi a detmi, ale FB je este ok

booom

ahojte,ja som napr vsade...ale nechodim tam casto..ale najviac som si oblubil booom,je tam sranda ale tiez vela deciek co sa chcu hrat na dospelych..ale inak je to celkom dobry portal :))

kminok

nazor

nevyletel siom na teba aspon som to nemal v umysle, ak si to myslis, tkak si to zle pochiopila. ja som to myslel tak, ze pokec sa mi hnusi a je to u mna strata casu, zabava je u mna nieco ine ako sediet na pokeci. ja som sa ta len pytal co beries ako zabavu.

danuska123

pokec stratil uroven, funguje uz iba ako zoznamka malych deciek.a Fb tam mas len ludi ktorych viac poznas je lepsi aj ked podla mna ani jedno ani druhe ale FB je fajn.od kedy sa zvysila popularita pokecu mam pocit, ze je viac nezhod vo vztahoh co pocuvam :)

nazor

zabava je to ze sa po dlhom a unavnom dni, ked sa mi nikam nechce s priatelmi a chcem byt len doma a odreagovat sa, tak ano, zajram sa na nete na hocikoho a potom sa s priatelmi na tom zasmejem... nie nehanbim sa zato a ani priznat sa nehanbim... pokec neberiem vazne prave pre jeho anonymitu a zaroven ho mam preto rada... je to proste len relax... ale aby si sa neurazil, vzdy dam najavo ze nehladam vztah aby sa taky ako mozno aj ty, kedze mam pocit ze si na mna trosicku vyletel, nenamotali lebo hladaju nieco viac....

kminok

a to co je zabava u teba? na pokeci sa spravas nerealne a na FB zas realne aby si sa nemusel hanbit pred priatelmi ci ako?