správanie zákazníkov

zabicka1611

Mimi - to si trafila..ja take šaty vobec nemusim a hned ked vojdem do obchodu tak predavackam hovorim ze nic obtiahnute nechcem lebo mi to proste nepasuje..a tie potom len vyvaluju oci ze asi co som si to dovolila povedat :D ale ja to mam tak na haku lebo chcem zo seba urobit kočku a nie stredobod pozornosti na zasmiate!!

Diedereee

ja robim v jednej kaviarni a vacsina ludi je tu strasne milych, hlavne taki co ju navsetvuju pravidelne...najdu sa ale aj taki, co si myslia ze pozrali setku mudrost sveta..a mna ako cloveka beru iba ako chuderu asi za to ze som mlada a robim v kaviarni...nik nevie ze je to len brigada a ze chodim na vysku..nadradeni,panovacni,zakomplexovani..aj taki sa najdu a vyvrsuju si to na mne...minuly rok som robila v istom obchode a tam chodila podobna sorta..mili ludia..ale aj taki co sa vam prisli len vysmiat do xichtu so svojimi peniazmi..

ian23

Niektorí zákazníci sú fakt k....ti, dokazujú si niečo čo si nemôžu dokázať doma alebo v práci. Niekedy mám pocit, že čím človek je milší oni sú drbnutejší. Česť výnimkam, ale tých je MÁLO

Mimi323

Zabicka, veď korzetove by ti tie boky práve zakryli, nie? To je ťava...Ako zemiak :D Viem si to predstaviť, také obtiahnuté popripade ešte vykladané kamienkami....

ach jaj :)

ja som parkrat popri skole brigaovala v jednom nemenovanom hypermarkete, co ma zjavne caka cele leto, kedze som nic ine nezohnala :) a teda mam z toho vselijake skusenosti, hlavne ked si tam sadnete prvykrat a dostanete sa do situacii s ktorou vas neoboznamili pri zaucani, lebo taka nenastala...
najhorsie bolo ze sa mi raz stalo, ze prestal fungovat pas, na hlavnej mi povedali ze s tym nemozu nic robit a mam si to nejako zariadit sama a ja som sa musela nacahovat po tovar, nastastie niektori zakaznici boli taki chapaci, ze sa sa z poza pokladne vratili a posuvali mi ho, inych, tych menej chapavych som musela poziadat, pripadne LUDI CO STALI ZA NIMI som s malou dusickou prosila ci by neboli taki laskavi a neposunuli mi ten tovar lebo prestal ist pas a len som cakala kedy na mna spustia krik, ze ci to je ich nakup... hlavne taky jeden velmi "mily" starsi pan, ktory vyzeral na nejakeho velkopodnikatela alebo advokata v obleku mal plny kos a ti co boli pred nimi mali tiez velki nakup, cize do pol pasa mi este ostaval a ja som sa pon nacahovala a ked zaplatili tak som sa postavila a zacala si posuvat ten novonalozeny a ten solidne vyzerajuci pan na mna zacal vrieskat ci mi nejde pas a ci mu to neviem povedat skor, ze co on s tym teraz, tak som mu slusne odpovedala ze nie nejde mi pas a ze ja si to popodavam a on si len stal a vrieskal ci mu to nevem povedat skor a este ze p..a a podobne a tak som si len v duchu pomyslela kam ho asi chcel vykladat ked bol doteraz nalozeny cely ten pas a uplne mi pokazil den a bolo mi az do placu a tak som len stala a ignorovala ho a ani mu neodpovedala... taki ludia su najhorsi, vyobliekani, vyvonani, vidno ze penazi maju ale ked otvoria tu ich nevymachanu hubu su to len obycajni sedlaci... az mi je zle ked si predstavim ze tam idem zasa...

siu4

Tam kde pracujem ja,si chodia ludia pravidelne vybijat svoje nervy a vyvreskovat.A pritom na niektorych by to clovek fakt nepovedal.Idu mi na nervy a naozaj uz mam pocit,ze najst alebo stretnut normalneho cloveka je rarita.Ja ked mam zlu naladu,tak urcite nechodim po obchodoch vrieskt po predavackach-urcite by som si to nedovolila.

zabicka1611

Mimi - toto sa stalo uz aj mne..a nie len raz...niektore predavacky su fakt trosku drze..ja som potrebovala vybrat dake saticky na svadbu kamarata a jedna pani mi proste dala take v ktorych som vyzerala ako zemiak..no obtiahnute,kedze mam sirsie boky tak to vyzeralo hrozne..a ona ze co sa mi nepaci ze vyzeram super a ze co potom ocakavam..co vlastne by som chcela a ked som jej povedala ze mam zaujem o korzetove take krasne ruzovucke tam mali tak na mna hned vybehla ze to si nemozem so svojou postavou dovolit a ze take cislo na mna ani nemaju...no nemala som slov a odisla som!! akoze niesom tucna..len mam sirsie boky..a zato ze ona je jak kost si mysli ze si take ako ja nemozu dovolit byt krasne?? ako preco? jasne som videla ze to boli 38-40 a ved nato tam tie väcsie velkosti predsa maju nie?!! by som chcela vediet jak by sa ona tvarila na mojom mieste!!!:((

zabicka1611

predavac - suhlasim to je praca predavacky ale ked to vidim tak som sa proste nastavala a slusne opytala ze ci aj doma to tak robi..lebo najskor si tovar odskusala..dala do kosika a potom ho hodila uplne do ineho regala..tak ked uz dam to tam kde to patri a nie ze ho slahnem kde ma napadne!!

Mimi323

Lolla, tak to mi pripomenulo slečnu, keď som si vyberala svadobné šaty. Keď som sa vydávala tak som na výšku 172cm mala necelých 60kg a vyšportovanú postavu. Nie som tenká, ale ani nie tlstá. Chcela som obtiahnuté šaty na boky, nie tie veľké princeznovské sukne. V jednej požičovni také šaty mali, ale len 36, tak som sa spýtala, či nemajú aj väčšie čísla. A tá pani mi povedala, že takéto šaty nie sú premňa, že to su na štíhle. Tak som sa otočila a odišla. A šaty som si našla také aké som chcela, obtiahnuté na bokoch a pani v salone mi povedala, že mi také veľmi pristanú, lebo som vysoká a štihla....

happi:-)

elllia, ja som si z nich aj srandu spravila. Ked ma nejak ,,pekne,, pomenovali, tak som im povedala, ze naco sa predstavaju:-) alebo ze tesi ma, ja som...a povedala som svoje meno:-)mala som na haku:-)
Ked prisli a nepozdravili, tak som naschval zvysenym hlasom a usmevom od ucha k uchu povedala: dobry den, nech sa paci, alebo prosim:-) ten ich pohlad ako vyorane mysi:-)) moment prekvapenia:-))