aký make-up použit

bebe333

no tak mne ho predala kozmetička ..naposledy keĎ som bola na čistení ..lebo povedala že mám velmi upchaté pory..a tento make-up je vlastne na liečbu akné ...ešte ho nemám dlho ...asi týždeň...ale mne aspon mne teda ..vyhovuje...takže ak chodíš ku kozmetičke možno ona propaguje značku Syn care..(ja som z Trenčína)...alebo potom sa dá objednať aj na internete...
ale inak je dobrý aj ten Vichy dermablend
ten mi nespoboval akné ...a ten Max factor som mala ..a aj ja som sa z neho vyhádzala...

katka...

A aky je najlepsi na mastnu plet s ciernymi bodkami a rozsirenymi pormi? Mala som Lasting performance, neleskla som sa sice, aj dobre kryl, ale vyhadzala som sa z neho, takze ho uz nemozem pouzivat. Uz fakt neviem, aky make-up mam este vyskusat :((

myside

baby ja som vyskúsala uz strasne vela make up-ov,ale nevydrzali celý den.. asi 1,5 pouzívam MF miracle touch a nemenila by som za nic na svete,prekryje vsetky chyby a aj odtiene mi sedia ci uz v lete bo v zime.. a z púdrov zase MF creme puff.
Mimi323 a ten práskovy make up od MF je aký? sa ti neleskne plet,a má dobrú kryciu schopnost? dík za odpoved!

sisa72

záleží od veku.. ja som už vystriedala kadečo.. každý make up mi počas dna robil flaky.. už 3 roky používam vichy a som veľmi spokojná, je podľa mna kvalitny.. je drahý, ja používam protivráskový ten stoji okolo 800,-Sk a kamoška je mladšia ta použiva nie proti vraskam a tiež je veľmi spokojná...tiež som jej ho poradila.. ten stoji okolo 600,-Sk.. v lekárnach maju aj vzorky..je si objednávam všetky krémy vichy cez internet je to o hodne lacnejšie ako v lekarni..