pre admina

neznamy

hm, uz som ju nenasiel, takze vedy to bola ta sql chyba.. tusim som ju pomenoval "baby lubi ma?" ako autor som dal "nestastny"...

Miro

Problem je uz odstraneny. Za urcitych okolnosti vyhadzovalo vyhladavanie vo vysledkoch aj temy, ktore boli schovane - to boli tie s *. Kedze tieto temy su pristupne iba administratorom, po kliknuti na ne sa odmietli zobrazit. Vyhladavanie teraz tieto temy nezobrazi (islo o chybku).

Stale neviem o ktoru temu sa presne jednalo, je mozne ze niektory z administratorov uznal jej obsah za nevhodny a schoval ju.

iriska

neznamy, napis im presny nazov,aby sa na to vedeli pozriet. je mozne,ze si ju mienil dobre,ale obsah sa zvrhol :(
pamatas si, ako sa volala, alebo nie????

neznamy

hm, neviem ci nekorespondovala ale asi, bola v sex sexuologia a bola o vztahu a nie o sexe.., a to zmazamli(schovali)-je teda uplne zmazana, ci len schovana?

Miro

Po vstupe do fora treba kliknut na ikonku "vyhladavanie v temach" - nachadza sa nad zoznamom tem, je to taka modra lupa.

Potom staci vyplnit vyhladavaci formular.

Andrej

Kukneme nato. Je to chyba... ale zrejme ta sklamem vopred, pretoze ak ma za sebou hviezdicku, zrejme sme ju zmazamli(schovali), pretoze tema nekorespondovala s pravidlami tohto fora.