Strastne velka chut sa pocurat do oblecenia...

Príspevok v téme: Strastne velka chut sa pocurat do oblecenia...
Anubis

Sedim pri pocitaci treba mi na malu potrebu dost silno a nechce sa mi ist lebo mam chut to pustit do toho co mam oblecene prave na sebe je to nenormalne si niekto povie ale ja by som chcel vediet ako sa tato choroba vola???
Cital som uz aj o inkontencii a urinii a nic s tymto to nema spolocne je to uplne nieco ine a neviem zatial co?Ze by strasna chut v pocuravani sa do oblecenia???
Poradte ked niekto to pozna a ma s tym skusenost

wettron

Mam to rad. V poslednom case uz tak neblaznim ako ked som mal 18. Teraz mam 30 a tuto zabavku si doprajem menej casto a skor do plienky. predsa len je s tym potom menej prace to upratat.
Co sa tyka otazky tak myslim, ze do oblecenia by som to radil do pissingu a plienky medzi DL (diaper lover).
Mimochodom, rad o tom pokecam s dievcatom. Mozeme si to spolocne trosku prilepsit zazitkami. wettron@seznam.cz

cechovam

no ludia myslim si ze poniektori z vas su zreli pre psychiatra len horsie je to ze si to neuvedomuju ze su prakticky chori hrozne ved to je psych uchzlka treba to liecit jednoznacne

stevo_1

a co keby si si tam aj nasral, to budes mat urcite zazitok..a pre zvysenie prezivania sa este povrt na stolicke, humusak jeden

salala

no tak vidim , ze vela divnych ludi sa tu nachadza... ako zaujimava tema a dost "zaujimavych" ludi, fuj, sak to je jak neaka uchylka, no nechutne...