Tabletky na vlasy

lujzicita

ahojte Inéov podla mna nie je dobry, uz len preto ze je to od firmy Nestlé a tá v prieskume nedopadla najlepsie. Puzivaju kadeco. Mne ani nepomohol, Revalid pomohol ale len pocas uzivania, ked som skoncila tak vlasy zacali padat. Skusali ste niekto ten metihonin? Alebo mate niekto skusenosti s nejakym pripravkom po ktorom mozu zacat rast opat nove vlasy? dedicne to nemam, dakujeeem

mimkackaaaaa

ja som brala revalid 2 mesiace a este viac mi vypadali vlasy,uz som zufala neviem co mam robit,mne denne vypadne aj 100 vlasov,poradte pls

tinusiatko

innéov som brala a su super
mozem odporucit na vlasne vlasy :P
mam ich hustejsie aj pevnejsie
brala som ich 6 mesiacov stoji to za to

sweet_lolitta

Methionin je najmenej zastúpená aminokyselina v organizme. Pravidelné užívanie má pozitívny vplyv na vlasové folikuly, zlepšuje výživu vlasov, nechtov a pokožky, znižuje lámavosť vlasov a nechtov, zlepšuje kvalitu a hustotu vlasov. Napomáha pri redukcii nadváhy, znižuje hladinu cholesterolu, podporuje regeneráciu organizmu po športovom výkone. Methionin pôsobí zároveň ako antioxidant, pomáha z organizmu odstraňovať voľné radikály a ťažké kovy. Doporučené dávkovanie: 3x denne 1 tableta, zapiť vodou. Tabletu je možné pred prehĺtnutím rozlomiť alebo rozkúsať. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Nie je určené pre deti.

sweet_lolitta

Ja som si kupila Hair Booster, vydrzi ti min. 2-3 mesiace a stoji 10 eur, ale este lepsi sa mi okrem toho zda byt methionin. Je to aminokyselin, ktoru si telo nevie vyrobit a je to zaroven aj antioxidant, pomaha aj pri detoxikacii. Ja som to kupila za 11 eur 60 tabliet ale videla som uz aj lacnejsie. Mne to pomaha.

lenula

ahoj, ja mam Eladen a som s nim spokojna, vzdy ked mi zacnu vo velkom padat vlasy, tak si ho kupim a postupne to ustupy. mensie balenie 30ks stoji 9€