Baby,čo kupujete na Vianoce svojej polovičke??

igua

moj drahy tuzi po nejakej puske, ale to mi asi nepredaju, kedze nemam zbrojak :) ale som rozmyslala, ze mu dam nejaky poriadny polovnicky nozisko. nemate niektora draheho polovnika?

mirka 23

No presne, ten môj sníva o maličkom modele autíčka Morgan. V obchode to nedostať, ale našla som to cez net iba na jednej stránke! Tak dúfam že sa poteší.

vianocny darcek

ahojte babulky =)
ja som minuly rok este chodila do skoly a nezarabala som..ale mala som nejake korunky usetrene..blizili sa vianoce a rozmyslala som co kupim mojmu milacikovi...nic ma nenapadalo...a raz sme boli v auto obchode kde videl opierku do auta a strasne sa mu pacila ze take vzdy chcel..ale nechcel si ju kupovat lebo potreboval viac penazi investovat do auta ze si ju kupi po novom roku...poslala som kamosa nech ju ide kupit lebo som nevedela kde ten obchod je oba adresu...pekne som to zabalila a v den vianoc som mu to dala a pozeral ze co to jeee...leskli sa mu ocicka lebo bol zvedavy co tam bude...a ked to otvoril tak ho to dohnalo az k slzam...ze ako som to?za co som to?a jak som sa tam dostala?a pllllno otazok...strasne bol rad...tak vam radim chodte zo svojimi milacikmi niekam do obchodov a vsimajte si po com tuzia a to mu potom kupte...=)

aj ked skoro ale pekne vianoce =)

nikuska

natali ja napriklad som s mojim priatelom este len 10 mesiacov spolu a to som mu uz darovala vseeeeeeetko mozne ale musis byt kreativna a ked vies co ma rad a po com tuzi alebo co sa mu paci a este to nema,hned budes vediet co mu dat od Jeziska:)))napr. mojmu priatelovi sa hrozne paci ten vybrujuci holiaci strojcek,tak som mu ho kupila...a ak nechces vela minut vymysli nieco take co nebude vela stat ale bude to originalne..napr vyrob pekny ramik a daj urobit vasu spolocnu fotku..to je tiez fajn darcek:))))