Menstruácia ktoru nechapem

Príspevok v téme: Menstruácia ktoru nechapem
lianna17

pekny vecer,teda ako pre koho.ja mam momentalne pochybnosti nad tym co sa so mnou deje.dnes rano som dostala v termine menzes,pocas dna vsetko ako obvykle len teraz vecer nastal pre mna sok. pred sprchou som zistila,ze sa so mnou nieco neobvykle deje. vlozka ktoru som mala asi od 18 hod. bola este pred 23h. takmer cista! nechapem to, co sa stalo. bolesti v podbrusku mam mierne ale to je u mna pravidlom pri kazdej menstruacii,lenze krvacanie sa zahadne velmi spomalilo ci dokonca vytratilo. tehotna byt nemozem, nespala som totiz s nikym,ani ziadne antibiotika neuzivam preto mi je cudne co sa stalo. v duchu si zelam aby rano bolo vsetko ako ma. ak sa niektora z vas s niecim podobnym stretla a vie pricinu,nech napise do tejto temy,dakujem.

nazor

tak nad niecim takym sa ja bezne uz ani nepozastavujem... mne sa sem-tam stane ze druhu noc menstruacie absolutne nekrvacam... rano sa nad tym vzdy potesim ze som sa aspon pokojne vyspala a nenutilo ma to podvedome vnimat co sa so mnou deje a vstavat na wc :)

ale dodnes si spominam ze ked som mala 14 stalo sa mi raz ze som normalne dostala menstruaciu a trvala len jeden den, ani to nie, len som si 2krat vymenila vlozku a potom uz nic... a vtedy som sa strasne bala... a nebol internet tak som si to nemala kde zistit (teda bol, ale nie u nas doma :) a spytat sa mami som sa hanbila :)

lianna17

sarah parker: mavam menzes 6 dni, v druhom tretom dni je silnejsi na co som si uz zvykla. ale toto dneska sa mi poviem narovinu nepaci,som prekvapena z toho lebo to sa mi este nestalo. ovsem,dakujem ti za pokus upokojit ma:)

sarah parker

netreba sa znepokojovat. horsie by bolo, ak by si mala velmi silne krvacanie, alebo by trvalo prilis dlho, alebo velmi casto. takto je to ok.