Injekcia pred vŕtaním zuba

lidi

Trochu to zaštípe a potom už necítiš nič, ani pri vŕtaní. Jediné čo mi pri tom vadí, to strpnutie ďasna a pery, ale trvá to len pár hodín a je dobre

beika

Ahoj estrellita, s injekciou to bude úplne v pohode.. nič nebudeš cítiť a aj zubárke sa bude lepšie robiť.. nebudeš sa jej mrviť od bolesti a tým, že by musela prerušovať vŕtanie to bude aj kratšie trvať.. mne bez nej už ani nič nerobí.. úplne prvý krát, keď mi ju išiel doktor dať tak som ho upozornila, že sa bojím, lebo ešte nikdy predtým som ju nedostala.. tak mi miesto vpichu trošku postriekal takou vodičkou, ktorá mi to znecitlivela a samotnú injekciu som už necítila.. teraz mi dáva už len injekciu bez tej vodičky a v pohode..

pauli 73

mne už síce nemala zubárka dávno dôvod vŕtať do zuba ale keď mi vŕtala, vždy som si dala pichnúť injekciu a nikdy ma to nebolelo. len potom je to nepríjemné pokým sa ti nevráti citlivosť do pier. Takže pokiaľ si dáš injekciu bolesti sa nemusíš absolútne báť, vlastne ja od vtedy chodím k zubárke bez strachu :)

estrellita

Ahojte.Zajtra mi ide zubárka prvý krát vrtat dva zuby a am panicky strach.Ked si dam pichnut injekciu bude to v pohode?Neviem ale mam bolesti brucha ze co to bude.Velmi sa bojim.Poradte niekto prosim :(

estrellita

Ahojte.Zajtra mi ide zubárka prvý krát vrtat dva zuby a am panicky strach.Ked si dam pichnut injekciu bude to v pohode?Neviem ale mam bolesti brucha ze co to bude.Velmi sa bojim.Poradte niekto prosim :(

dailiky

Ja to mam tak isto ako sway, aj mne tam zubarka predtym nanesie vodicku na znecitlivenie, novokain alebo lidokain. A picha injekcie tak, ze o tom ani neviem, zatvorim si oci a nestaram sa...Vzdy mi pichne pre istotu dve, aj ked ja mam take malinkate kaziky na povrchu zuba, ze ani bez injekcie by sa nic nestalo. Na Slovensku mi v zivote zubar nedal injekciu na umrtvenie, ale tam to je samy masiar, v USA dobri lekari robia vsetko pre to, aby pacient necitil pri zakroku bolest, na prvom mieste je jeho komfort.

sway

Mna naozaj neboli ani ten vpich,lebo mi to strpne po tej vodicke,ale to je privatna zubarka,cize to asi normalna sukromna nerobi..

mini13

ja si takisto nedam vrtat bez injekcie..ano boli to ale do podnebia to boli viac..ale je to rozhodne mensia bolest ako vrtanie a kratsia..je to len dobnutie a potom tlak par sekund....a nemala by si potom nic citit

jajaja295

to ste mali stastie ze vas ta injekcia nebolela,mne ju davali asi len 3x za cely cas,co chodim k zubarovi,ale nic prijemne to nebolo, radsej si davam vrtat bez nej