nezne milovanie

brunca

gomez toto na tebe vazne zboznujem zduchnes vzdy ked cosi nepochopim a mas mi to vysvetlit.
a ty co sepkas do uska svojej partnerke???
uz nikto nic?

gomez

zase súhlas, a najmä, ono to nie je ani problém. Keďže predpokladajme že čisto teoreticky nebudeš predsa s niekym, s kým nechceš.
Ale Brunci, možno že sa medzi nami nájdu aj taký jednotlivci, ktorý nedbajú všeobecne zaužívaných postupov. Možno že niektorým sa páči práve to, keď príde chlap z krčmi rovno domov, zapotený, smradľavý, naje..., a už medzi dvermi zreve "kde je polievka!".

brunca

ahoj gomez!!!!
tak presne tiez si myslim- ze to pride samo,ked budete spolu,ale si myslim ze nie je nikdy na skodu, skor naopak povedat zene aka je krasna,sexi,ako ta pritahuje, vzrusuje atd.

gomez

Samozrejme, že to by som nebol ja, keby som nesúhlasil s Bruncou. Ahoj Brunci.

Keď to zovšeobecním, tak to malo asi takýto priebeh:
najprv jemne, slušne, ˇako sme sa rozbiehali, tak sa pritvrdzovalo (a priznávam, niekedy to bolo až nezverejniteľné). K reťaziam som sa zatiaľ nedostal. Môj zatiaľ naj zážitok bol, keď mi spolužiačka zlomila malíček. Potom tvrdila, že o tom ani nevedela. Tým som chcel povedať to, že sa na to nesústreď, ono to príde samo.

brunca

ja neviem tak jej sepkaj ako sa ti paci,ze ma uzasne prsia atd. a co by si jej chcel spravit atd. ale nie kazda zena ma rada prilis neslusne slova-tak je dobre asi sa jej na to najprv opytat- mozno ked zacnes s tymi slusnejsimi ti sama navrhne,alebo posepne cosi ine....

simona

mne priatel nikdy nic pri predohre nevravi a nevravel mi to ani byvaly priatel a prezijem to :) to nie je dolezite podla mna..nejake lichotky v posteli