Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prsia

nazor

no ja si myslim ze moze, ved v tele mas momentalne urcite hormonalne zmeny, ale zasa ked vravis ze je to take ze si to vsimol manzel, tak si myslim ze za navstevu doktora nic nedas... a mas aspon istotu, ved na najviac takychto ochoreni pridu prave partneri... ale tym ta nechcem strasit, urcite ti nic nebude :) neboj sa a nestresuj :)

jusana

no ja mam momentalne menzes moze to byt s toho? ale predtym sa mi to nestalo ked som mala menzes. ja som si to nevsimala vsimol si to az moj manzel.

nazor

mozno pms... ale nic si z toho nerob, mne sa to tiez niekedy stane... ale vacsinou pred mnzesom... a vtedy aj trosku bolia... ake neviem nerozmyslala som nikdy ze by to bolo nieco vazne, skor som to brala ako sucast pms...

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.