rúca sa mi svet

Príspevok v téme: rúca sa mi svet
zufala zabka

vsetko sa mi akosi zacina rucat..mala som super vztah a teraz mam dojem ze sa mi priatel vzdialuje..viac chodi s kamosmi do krciem..vysedava do rana a potom sa len hadame...sice hovori ze som na 1 mieste ale mne sa nezda...ja s nim chcem chodit ako kedysi, ze ked povedal ze ide s kamosmi von tak bral aj mna a teraz na mna len vyvali "ze ide sam lebo ani ich baby nejdu"!! ako nechapem..co ja mam spolocne s druhymi?? ved to je predsa kazdeho starost ked jeho baba nejde neznamena hned ze nemam ist ani ja!! lenze on neznasa ked po mne jeho kamosi pocumuju a kukaju mi na prsia a maju vselijake hlasky o mne...akoze ja to chapem...ale kvoli tomu ma nechce nikam brat?? ved ja sa doma citim ako zajac v klietke lebo nikam nechodim, uz mi neraz spravil vystup ked som sla len s kamoskou na kavu a hlavne ze hovori ze mozem ist von..lenze potom sa s nim hadat a vysvetlovat mu ze ta baba com som mu dala k telefonu bola moja kamoska ze to nebol nejaky chlap..tak to radsej fakt budem doma!! ja neviem..asi by bolo lepsie si dat pauzu nech si vsetko premyslim....nechcem rozchod lebo ho velmi milujem ale nechcem aby to bolo takto zle s nami!! mozno som ja vsetkemu na vine...:((

rofl

skus reagovat obcas tak ako on. urobit mu vystup za co robi vystup on tebe. je to trochu detinske, ale za skusku to stoji. aspon uvidis jeho reakciu, ci meria rovnakym metrom, ale si len jeho majetkom.

yasmina

ahoj,
nechcem byt hnusna,ale poriadne si rozmysli s kym mas do cinenia. Ked chce ist von sam nech ide,ale nech ta potom ked ty si von nekontroluje.Podla mna to nie je v poriadku....otazka znie,ci ty ho tiez kontrolujes?A ci mu robis take vystupy ako on tebe. Kazdopadne to podla mna nikam nevedie,nieze by som Ta chcela strasit ale sama vidis,ze je to coraz horsie a horsie.....treba sa jednoducho dohodnut na pravidlach,pretoze ked tie nebudu tak potom buds utlacana cely zivot. Narobi Ti deti,on vypadne von a ty zase ostanes sama. ja si myslim,ze zivot je prilis kratky na to aby ti ho taky clovek zneprijemnoval a pamataj jedno toto milujuci clovek NEROBI.Dufam,ze to nebolo prilis tvrde a ze ti to pomoze rozhodnut sparvne...radsej teraz ako po 25r.manzelstva,a potom lutovat ako si ho premrhala,daj na moje rady. Ked Ta ma skutocne rad tak toto fakt tak fungovat nemoze.Napis co si myslis,budem cakat

hela,,,

utekaj od neho co najdalej aj moj chodil sam ja som sa starala o deti a domacnost a napokon si nasiel inu,teraz sa ti to nepaci co ak pridu deti,,,bude este horsie,,ver mi on si ta nevazi,,,

rofl

ja by som tu pauzu skusil, byt na tvojom mieste. to ze nad tym premyslas, tak ako premyslas, znamena ze nieco nie je v poriadku. naco sa trapit. a zbytocne. ono 4 roky nie je malo. ale v podstate ani zas tak vela. a 22 rokov = cely zivot pred sebou. nevravim ti, ze sa mas s nim rozist. to musis ty vediet, co citis a ako to vidis. ci to ma podla teba zmysel. rozhodni sa podla seba, ako si myslis, ze je spravne. je to tvoj zivot.

nazor

prepac ja nechcem byt zla, ale recitala som si tvoj prispevok trikrat a ja naozaj nerozumiem... v com konkretne sa ti ruca svet? tebe sa neruca svet, ty len so sebou nechas zametat... mne by moj len raz skusil zakazat ist von a pytat si kamosku k telefonu... boze ved si svojpravna tak si urcite poriadne pravidla, povedz mu co sa ti nepaci a ak nesuhlasi no tak boze nie je posledny na svete... prepac ak som nerijemna ale ja naozaj zeny ako ty nechapem...

jajka001

ja to poznam velmi dobre, sice som s frajerom chodievala von, ale samu ma von nikdy nechcel pustit, strasne sceny robil, a ked som isla, tak mi stale volal, kontroloval, nadaval - uplne mi to znechutil tak som radsej nechodila. a tiez kamosi vzdy hlasili, ked ma niekde videli, stale kontroloval, s kym som bola, ci ho neklamem , vysluchy.

zufala zabka

rofl - vies ze sama si to hovorim? co z toho maju ked sa staraju do nasho vztahu? keby som robila to iste neviem ako by im bolo :(( hodim s nim rec a urcite chcem cas aby som sama vedela ci to ma vyznam dalej takto spolu byt....a ak to vyznam ma tak jednoznacne sa musi nieco zmenit!! :)

rofl

vztah sa tyka dvoch ludi, naco do toho pletie este aj kamosov....ja osobne sa cudujem aj tym kamosom, ze co z toho maju ked mu toto hovoria alebo za akym ucelom. pauza bude tazka, ale aspon si precistite hlavy. teda minimalne ty. cas na premyslenie. to nie je zle. ked ti bude chybat, tak sa k nemu vratis a hotovo. ak zistis, ze je ti lepsie bez neho, tak...

zufala zabka

aj ta pauza bude riadne tazka kedze sme na seba navyknuti..on uz prakticky byva u mna!! byvame v jednej dedine a tu sa kazdy s kazdym pozna...a aj to je ta chyba ze ked niekam idem ked len do mesta tak uz mu nejaky kamos vola ze ma videl tam a tam ze kam som sla a nato mi hned moj vola ze kde idem...a ci isto tam!! ah joj...niekedy mam sto chuti vrazit vsetkym jeho kamosom!! :(