Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mastné vlasy

miša

hej, ta objemova nerobi vlny, mozno len trosku, ale ked sa rozceses, je po nich.nie je az taka agresivna,ako bezna trvala. ber to ako krajne riesenie :-)

li22

trvalu? to som este nepocula...a to existuje aj normalna rovna trvala?..ale ja som pocula ze trvala strasne nici vlasy...ale vdaka:-)..mozno nad tym porozmyslam...

miša

asi blba rada, ale daj si spravit na vlasy trvalu. ta vlasy chemicky vysusi, kadernicka mi hovorila, ze mnohe si to aj kvoli tomu davaju. presnejsie-objemovu trvalu.

li22

mala som jeden z lekarne s panthenolom...ale nepomohol.potom dalsi ktory sa volal " z babickinej lekarne" tiez nic...potom klasika vsetky mozne z drogerie..

li22

mala som jeden z lekarne s panthenolom...ale nepomohol.potom dalsi ktory sa volal " z babickinej lekarne" tiez nic...potom klasika vsetky mozne z drogerie..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.