surne prosím:(((

koralika

no moze byt,aj tak sa mi to zda dost nepravdepodobne... to by musela byt velmi vykonna ta spermia aby presla taku dlhu cestu :))) to bude blbost ;)

dancaBB

koralika to som si citala ale pravdupovediac neverim tomu....podla mna ta baba zapierala ze mala sex..aby sa necitila tak trapne...

dancaBB

preboha a naco si ju chces vziat?to neni lentilka...si normalna za takuto hlupost?to su silne hormony...to sa bere vo velmi nutnych pripdoch ked sa do teba chlap urobi ..a nie ked do teba strci prsty preboha...uz to pochop ze zo svietiaceho slnka neotehotnies...urcite nemozes byt tehotna..nemas byt z coho..spermie sa musia dostat do maternice aby vobec mohlo dojst k oplodneniu..a to ani nemusi prist...len tak samy od seba sa tam nedostanu...z niekho prstov..ach boze deti

smutna:(

no...tak..praveže nedozrela som.tak to ešte enrobim..len začiname..ale..čo si myslite o tej tabletke "po"...?..mám si ju pre istotu vziať?vraj dosť rozhadže cyklus:( tak neviem...

dancaBB

moja keby sa takto mame vsetky zeny co sexujeme bat za taketo voloviny tak to asi nic ine ani v zivote neriesime...neries co neni podstatne...a radsej ani este nesexuj lebo budes zbytocne stresovat, ocividne si na to este nedozrela

sobotata

neboj sa ked si este panna a urobil ta len rukou, aj ked mal na nej spermie, tak si nemohla otehotniet, vazne neboj sa .zbytocne s a stresujes...