maznavy hlas u muza, len ked so mnou rozprava

Príspevok v téme: maznavy hlas u muza, len ked so mnou rozprava
milica

Vedeli by ste mi povedat, preco, ked isty muz sa so mnou rozprava, ma taky maznavy hlas? Hovori, akoby som mala menej ako 10 rokov a nie 23. On ma 28. Hovori so mnou ako s malym dievcatkom. Je pravda, hovoria o mne, ze vyzeram mladsie, ale len na 17, nie neplnoleto. So vsetkymi ludmi pritom hovori normalne. Chapete to? Dakujem.

klára6669

:D jaj konečne!! našla som tému ktorá mi pasuje na vlas...tiež so mnou kamarát hovorí maznavo a ani nie zdrobneniny ale snaží sa byť silou mocou "zlatý" a k tomu keď ešte nahodí pohľad "opusteného štenaťa" mám dosť:D

a myslím si že o teba prejavuje záujem, len je veľmi nesmelý alebo niečo podobné...i keď to navonok neprejavuje....ale nemusí to tak byť... všetko je možné:P
- ja navrhujem urobiť prvý krok(skús ho niekam pozvať, netuším kam,,,ale čo tak napríklad do kina, že ide fajn film a kamošky dajme tomu nemajú čas alebo hocičo,,už niečo vymyslíš)a je na tebe či to tak urobíš:)
ale chlapec sa podla mňa hanbí...
veľa šťastia:)

max.gluteus

Chlap nehovori na zenu ako teplos ak ma o nu zaujem a ak ma o teba zaujem tak je bud dost neskuseny alebo, extremny pripad hambliveho cloveka ci obydvoje naraz.

milica

Zdrobneniny ani velmi nepouziva, on hovori normalne slova, len ich tak maznavo vyslovuje. Ci ma zaujem o nma, ani vlastne neviem? Lebo stale na mna pozera a casto sa aj obzera za mnou. Lenze to uz robi asi rok, mozno aj viac. Myslela som aj na to, ze sa mu pacim, ale teraz uz skor pochybujem. Nepozval ma este totiz nikde. Teply nebude, aspon sa tak nprejavuje, ale ktovie a ano, niekdey sa citim, akoby som bola dieta a on nejaky pedofil.

nohruza

ahoj, viem co myslis , ja to na chlapoch nenavidim !!!! ked povedia nieco typu : ty moje mauiske kuasnuske maciatecko! boze to je tak nehorazne hrozne :D:D:D a oni si myslia jaki su zlati :D:D:D normalne mu povedz ze nech sa s tebou nerozprava jak postihnuty uchyl, ved je to ubohe... ja osobne taketo rozporavanie neviem zniest, tak to vzdy naznacim, a ked to dotycna osoba nepochopi, tak vysvetlim a ked ani tak nic tak tu osobu vysmejem...inac sa asi neda... ale je to desne :D