psycholog

ivja

a myslím, že máš zbytočný problém, dôležitejšie je to, že sa chceš dať z niečoho liečiť a nie to, či o tom bude ešte niekto vedieť. tak to s tebou nebude asi také zlé, pokiaľ ťa "trápia ešte takéto nepodstatné veci, pa:))))

ivja

kamcaa
ak ťa psychiater vyšetrí, založí ti svoju kartu a nikto sa o tom nedozvie, pokiaľ o tom nebudeš ty rozprávať.

mojatvoja

ved hovorim FOBIA, z toho, co sa este nestalo, a ma to zaklad len v tom "mozno, ze" a uz vas oblievaju poty..no a co aj keby sa to dozvedela, choroba ako kazda ina, a dokonca to nie je ani smrtelna ako rakovina..potom nech sa boji

jajka001

mojatvoja ale nehovor...poznam x ludi ktori maju prave z toho obavy, ze to bude ich obvodna vediet, a pripadne aj z toho ze to rozkeca - ak zije na dedine

mojatvoja

ty fakt potrebujes PSYCHIATRA a nie psycholga, ked mas FOBIU z toho, ci to bude zapisane v zdravotnej karte..ved s tvojou kartou narabaju len lekari!!!..naozaj si zrela pre pychiatra

bismillah1

ahojte, lístok od obvodného je niekde treba niekde nie, ja som objednaná a povedala mi sestrička, že lístok potrebujem, ak by som ho nemala, tak by som platila

lillla

ak chces ist k psychologovi, staci ked vytocis jeho cislo a sa objednas.Su rozni, tí ktorí maju uzatvorenu zmluvu s poistovnami , u tych platit nebudes nic.
To si musis zistit....vacsinou v nemocniciach alebo vacsich strediskach su zadarmo.
Na web strankach poistovni si najdi s ktorymi psychologmi maju uzatvorene zmluvy a podla toho si vyber.

majuska_

no mne sa zda, ze k psychologovi listok od obvodneho netreba (viem, ze som raz sla za psychologickou a nic nepytala). no a som si myslela, ze bude treba k psychiatrovi (predsa len lekar je lekar), ale vraj uz vysiel nejaky zakon ci dodatok k zakonu, ze ku gynekologovi, zubarovi a psychiatrovi listok netreba (k psychiatrovi z toho dovodu, ze ludom je vacsinou trapne povedat obvodakovi, ze potrebuje psychiatra).