nova partnerka

Príspevok v téme: nova partnerka
12ABCD

ja viem ze je to blbost ale dost nad tym rozmyslam mal som partnerku fakt so super postavou no nakoniec ma nechala ale dost sa teraz bojim ze si najdem inu ktora uz nebude mat taku super postavu a bude mi to chybat a budem mysliet na byvalu ... neviem mozno je to teraz normalne ze tak rozmyslam kedze som este zamilovany ale neviem sa toho zbavit

najme muzi kebyze reagovali :)

poliewoocka

Mal si s nou dlhy vztah..je normalne, ze budes porovnavat. Ale kazda baba je ina, v tejto dalsej najdes nieco, co by si u predoslej nenasiel, a aj mozno naopak, u tejto budes stradat to, co mala byvala alebo ani nie. Je to vsetko o nahode, ale nemal by si sa upinat takto povrchne..proste, pride to, zalubis sa..zacnes si budovat vztah a uz potom nemysli na byvalu a neporovnavaj! Ako by sa ti pacilo, keby ta tvoje dievca porovnavalo s byvalym? Tiez by ti to nebolo dvakrat prijemne..ved nik nemoze za to, aky je(to, co sa neda zmenit, samozrejme) Pozri, ak ti zalezi na tom, aby tvoje dievca malo super postavu, najdi si taku. Ale nezacinaj vztah s niekym, komu by si potom ublizil...
vela stastia:)

rada

prepac, aj ja som toho nazoru, ze si uz povrchny. Mas starosti len preto, ze bude mat peknu postavu. Tak to uz povrchne je.

alzbee

Chapem (teda aspon si myslim, ze chapem:)), co tym chces povedat...proste sa bojis, ze budes novu partnerku porovnavat s byvalou...to je jedna z chyb, ktoru mnohi robia-porovnavaju s byvalymi..ja ked som sa spoznavala s jednym chalanom, tak tiez som si na nom vsimala, ze co mal moj byvaly a on nema...ale povedala by som, ze to je len sila zvyku:)) clovek si proste na nieco uz zvykne a potom to chvilu trva, kym si zvykne na nieco nove. samozrejme ale kazdy clovek je vynimocny niecim inym:))

0vecka

2 aknitka
miloval som ju zacalo to na nete a ani som netusil ako vyzera a uz som nieco dost citil mam 23... no predtym mi vobec nevadilo ked mala holka o par kg viac alebo proste nebola uplne pekna ale tato bola uplne pekna aj postavu mala idealnu

aknitka

miloval si ju alebo jej postavu??? koľko máš rokov? sorry, ale príde mi to zvlášte banovať za priateľkou kvôli postave.
a to si ako myslel že pred tým si si vedel predstaviť holku s normálnou postavou. to čo je podľa teba normálna postava? a táto mala akú? nenormálnu?

0vecka

jasne ze som stale zamilovany fcera som nespal celu noc len to mi teraz pride proste si to s inou predstavit neviem ale no to bola moja prva nejaka vazna ale asi to xce cas .... tak mi aspon drzte palce inaq predtym som si vedel predstavit holku s normalnou postavou len teraz mam pocit ze to budem stale zrovnavat :(

micaa

Ak ju stale lubis je to normalne. Momentalne ti asi nechyba len jej postava ale ona cela... ci?
Skus na nu co najskor zabudnut... Teraz je leto, kupaliska su plne bab v plavkach, takze ich postavu uvidis.