Vyron kotnika

Príspevok v téme: Vyron kotnika
leushka

potrebujem poradit,rano sa mi zvrtla noha na schodoch,myslela som ze nic sa nedeje a sla som normalne do prace,ale tam zacali bolesti a opuchol mi kotnik a boli to,uz som si to natrela octanovou mastou a zaviazala ale chcem sa spytat ci neni lepsie zajst na pohotovost si to dat do dlahy aby sa to rychlejsie hojilo?neviem co robit,potrebujem aby to do tyzdna preslo,lebo cestujem na dovolenku.fakt zakon schvalnosti,v zivote som nemala nic zlomene,ani prasknute,ani vyron,nic a tyzden pred dovolenkou sa mi stane toto :((

žaž

no bola som s tym u lekara tak to mam zlomene tak mi dali hned sadru, len nejak velmi na tesno sa mi zda tlaci to :-/ dala by som ju hned dole.

elsa5.5

žaž,ja som to mala bola som aj u lekára a ako mi to chytil tak to bola bolesť no okamžite povedal sadra,ale vtedy som nechcela sadru tak mi odporučil octanovú masť vyloženú nohu,ale kotník ma niekedy pobolieva takže lepšia asi sadra...

žaž

caute sa tiez som blbo slapla netrapi ma vsak clenok ale pod nim to miesto kde su tie kosticky, opuchlo mi to neboli to vsak, iba ked na nohu slapnem, teda neviem na nu vobec slapnut, mate s tym skusenost? zlomenina by asi bolela stale nie? neviem nikdy som nic nemala zlomene ani vytknute ani vyron ani nic. clenkom som nevedla hybat len prvy den dnes uz to ide aj s prstami na nohe. tak neviem, isla by som k lekarovi len mame len jedneho co stale chlasta a ked si predstavim zeby mi zmackol nohu tak by som sa asi nezdrzala. :-/ davam si na to obklady studene a natieram fastum gelom

kluk

v sobotu sem vymknul kotnik preskakoval sem zabradlie a hups.a este nemozem vubec chodit.kolko asi trva doba liecenia?

luky-141

chcem si zlomit kotnik ale mi to nejak nejde moje dve spolusiacki si ho zlomili a ja si tes chcem ale neviem ako prisim poradte mi.

kosa

robis zakladnu chybu:
trenujes a si fyzicky nezdatny do toho.

daj sa najprv doporjadku, posilnuj.

urob si prestavku - pol rocnu.

profesionalisti maju aj 6 - 8 tyznov a ti co maju skutocne problemy tak aj pol roka. rok.

zdravje je prednejse, pametaj, novy kotnik sa neda kupit a vymena jak vymena kolena...o tom ani nemysli.

akupunkutura je dobra ako pomocna ljecba nje ako hlavna. mozes ju skusit ale.