Problem s malou potrebou

Príspevok v téme: Problem s malou potrebou
hanbimsa

Zdravim. Mam problem s malou potrebou,a to taky,ze proste neviem cikat ked je niekto neaka osoba v blizkosti.Proste to zo seba niak nedostanem.A po tomto vikende je to horsie.Bol som na feste,a vobec som sa nevedel vycikat.Vadi mi to hlavne v takychto pripadoch,ked sme niekde s kamosmi,a nemozem sa vycikat.Pocul som uz o takotmo probleme,ale vraj,ked su opity,tak to nerobi problem nikomu.No mne to robi problem aj ked som opity.A dokonca som sa uz nedokazal vycikat ani na navsteve,v inom WC,ani v obchodnom dome na WC,proste nikde.Snazil som sa uplne uvolnit nemysliet na to,ale aj tak nie.Pomaly ma to uz aj psychicky nici,mam strach si niekam vyjst,je to pre mna velky problem,a strasne sa za to hanbim,nedokazal by som to povedat lekarovi. Nevie niekto co stym? Neake prirodne liecenie? Ci ako by sa to mohlo vyriesit?Mam 17rokov. Dakujem za kazdy prispevok som uz naozaj zufaly

xixia

Najlepšie by bolo nemyslieť na to ale ked sa ti to aj tak nedarí, tak si dajme tomu počas toho čítaj smsky na mobile alebo si pozeraj obrázky...
Ved predsa ked sa ti moc chce cikať tak to musíš nejako zo seba dať von...
Ked ti už nič nepomáha, tak chod k psychologovi, určite je problem psychický...
Nemáš sa prečo hanbiť je mnoho ludí, ktorý majú ešte trápnejšie problémy a riešia ich...
Nenechaj to tak, lebo ťa to bude stále zrať a môžeš si s tým pokaziť obličky alebo močový mechur..
Držím palce aby to prešlo...
papi a pekný deň