Antikoncepcia Qlaira

judy171

ahojte baby ...
chcem sa opýtať či sa vám nestalo, že ste dostali menštruáciu skôr ako po druhej farebnej tabletke ? užívam qlairu už 2.rok, ešte sa mi to nestalo, no teraz som dostala skôr, už na 22. deň ... :/ má niekto takéto skúsenosti ?
ďakujem

Qlaira11

Ahojte baby :)
Aj sa beriem Qlairu a som s nou spokojna. Ziadne vedlajsie ucinky ako pri inych. Len mam taky mensi problem. Zo zaciatku som menstruaciu dostavala po uziti tych cervenych tabletiek. Neskor bola stale slabsia , co je normalne. Len v poslednom case by som to menstruaciou ani nenazvala. je to skor spinenie. Je to v poriadku?
Dakujem

selecti

Ďakujem :) no ten leták som niekde zapatrošila a neviem kde:/ pozerala som si ho na nete a nemôžem to tam vôbec nájsť, preto som sa spýtala :) takže keď som mala styk po 9 tabletke, by malo byť všetko OK, že? :)

lioness_01

selecti, je to v letáku a mohla si sa spýtať aj lekára, ale inak 7 dní sa ešte chráň aj inak (nie prerušovaným stykom)

Starka1

Ahojte, beriem Qlairu uz treti tyzden a stale krvacam (niektore dni len spinenie, dalsie ako keby slabsia menstruacia). Chcem len vediet, ci mala niektora z vas nieco podobne, ci je to normalne, kedze som presla z inej hormonalnej antikoncepcie. Dakujem.

Inner

Klarrus,

vacsinu zien krvacanie obtazuje a lekari povazuju slabsie krvacanie pocas uzivania hak za vyhodu. Neboj sa, nejde o pravu menstruaciu, iba o tzv. krvacanie zo spadu hormonov. Cize by aj bolo zbytocne, keby tvoje krvacanie bolo silne...