Starosti s chudnutim

Príspevok v téme: Starosti s chudnutim
tucibomba

Ahojte,citim sa strasne.Pred mesiacom som vazila 73 kg,dnes vazim 68kg.Cvicim,zdravo sa stravujem.
Dnes mi mamka povedala,ze sa jej ocko pytal ci som vobec nieco schudla a ona,ze mozno deko.Dnes sa mi smiala,ze naco cvicim a snazim sa jest zdravo ked aj tak nic z toho,ze som taka ista tucna ako predtym.Ona je ako spilka a nevie nic len ma stale urazat.
Uz takto dlaej nevladzem.Ked som mala 73 nadavali mi,ze som obezna,ze mam stehna ako prasa.Ked mam 68 stale som tucne prasa a nikto mi ani nic nepovedal,ze vidno,ze som schudla.
Asi by som musela vazit 55kg a vtedy by mi mamka povedala,schudla si asi 5kg nie?
Nechcem zit,ked som stale zla.Akokolvek sa snazim vzdy je to zle.Doma sa so mnou hadaju len kvoli tomu ake mam silne stehna atd.Uz nevladzem dalej.

jana36

Ahoj,teraz som si prečítala tvoj príspevok a som doslova vytočena na doraz.Nechapem ako jední rodičia dokážu tak deptať svoje decko,či už si taká ,alebo onaká.Asi im nedošla jedna dôležitá myšlienka do tých hmmmmmmm hláv,nechcem sa vyjadriť sprosto.Ako je dobré povzbudzovať,či už na tebe vidno zhodené kilá,alebo nie.Nedaj sa odradiť,nech je v tebe sila a pevná vôľa na dosiahnutie dobrej postavy.Napriek ich posmeškom "ja" by som sa just zatla a pokračovala ďalej v cvičení.Dôležité bude ak sa budeš cítiť super."TVOJI" rodičia i keď je to smutné nie sú asi pre tebe po citovej stránke o.k ale dôležitá si ty a tvoj postoj k sebe samej a k "SVOJMU" životu.Netrám sa nimi,sú takí akí sú asi to nezmení nikto.Neviem čo si mám o tom myslieť,či su v tedy šťastní,keď ty sa trápiš?Nemôžem ďalej ani písať,najradšej by som im jednu plesla po tých nechutných papuliach .DIEVČA MOJE ZLATE,ZATNI SA,CVIČ A ŽI. A nikdy viac nepomyslí na to ,že chceš zomrieť.A už vôbec nie kvôli svojím rodičom.Maj sa a držím palce.Niekedy zajdem na tvoju tému,tak dúfam,že to bude super.Ahoj

joj

hm, to je "na nic". budes to musiet s rodicmi teda este vydrzat. mozno by pomohlo sa im menej zdoverovat o tom, co ta prave trapi, lebo "ked to na nich pride", zbytocne to zneuzivaju proti tebe a mama ta podla mna "psychicky tyra". v tomto je hlupa. a co ty vies, mozno ze sa jej tvoj otec na nic take nevypytoval, ze kolko si schudla, a ak sa jej predsa pytal, mozno nie tak, ako ti "to predviedla ona". vzdy sa rozpravaj o niecom bud priamo s mamou alebo priamo s otcom a uvidis, kto a ako presne a naozaj reaguje. ja to poznam sama, zijem teda uz mimo rodicov, ale vzdy ked chcem nieco od mamy, volam priamo jej a ked od otca, volam jemu. lebo ked poviem mame, aby povedala otcovi, alebo otcovi aby povedal mame, tak si vies predstavit, aky gulas z toho vznikne :-))) musis si viac verit a mat samu seba rada, kazdy sme jedinecny, ci mame kilo 5 alebo 150. treba si postupne budovat svoje zdrave sebavedomie a potom ta uz hlupe reci zaujimat nebudu, kyvnes nad nimi len rukou a pomyslis si svoje!!! mame povedz, ze chudnes preto, aby sa ta mala potom "na co vypytovat". na hlupu otazku treba aj hlupo odpovedat. viac si ver, ved to je super 5 alebo 7 kg za mesiac, ved co by za to dali ini.

lalalada

no tak sisina8 čo napisala klobuk dole dobry inteligentný komet. a ma svätu pravdu djajtoto materi prečítať aby si uvedomila čo robi zo svojej dcery.

tucibomba

Dakujem Vam vsetkym za podporu a pochopenie.Naoazj to nie je pekne ak sa clovek snazi kolko moze a nikto si to nevsimne a este ho uraza a podkopava mu sebavedomie.Uz sa tesim, ked sa osamostatnim, dostudujem, najdem si pracu, zalozim si rodinu. Milujem sojich rodicov, ale niekedy ako vtedy ked som pisala tento prispevok ma to velmi boli a citim sa ako nejaka obluda,ktora nema pravo zit.

tucibomba

joj: Keby to bolo take jednoduche, nepracujem, ale studujem. Byvam doma a nemam pracu, brigadu, ktorou by som si mohla zarobit na privat.