Starosti s chudnutim

Príspevok v téme: Starosti s chudnutim
tucibomba

Ahojte,citim sa strasne.Pred mesiacom som vazila 73 kg,dnes vazim 68kg.Cvicim,zdravo sa stravujem.
Dnes mi mamka povedala,ze sa jej ocko pytal ci som vobec nieco schudla a ona,ze mozno deko.Dnes sa mi smiala,ze naco cvicim a snazim sa jest zdravo ked aj tak nic z toho,ze som taka ista tucna ako predtym.Ona je ako spilka a nevie nic len ma stale urazat.
Uz takto dlaej nevladzem.Ked som mala 73 nadavali mi,ze som obezna,ze mam stehna ako prasa.Ked mam 68 stale som tucne prasa a nikto mi ani nic nepovedal,ze vidno,ze som schudla.
Asi by som musela vazit 55kg a vtedy by mi mamka povedala,schudla si asi 5kg nie?
Nechcem zit,ked som stale zla.Akokolvek sa snazim vzdy je to zle.Doma sa so mnou hadaju len kvoli tomu ake mam silne stehna atd.Uz nevladzem dalej.

tucibomba

inkubator : Dakujem za oslovenie dementna svina, takze uz nie som len tucna svina ale aj dementna.Nikoho nenutim citat to a prispievat do tejto temy.

sisina8

tucibomba: sokovalo ma tu viacero veci-po 1.:myslela som si, ze si nejaka zakomplexovana 15-rocna pubertiacka, ktora nazvom temy chce sokovat a pritiahnut sem co najviac ludi...ak mas 23, tak to nie je normalne. V tvojom veku by si uz mala mat urcite sebavedomie a byt sama sebou. Dala som si tu namahu a do polnoci som citala vsetky prispevky.Este pred spanim som nad tym vsetkym rozmyslala, ako je to mozne, ze sa matka takto sprava k dcere.Pricinou toho, ze mas podlomene sebavedomie je tvoja matka, ktora podla mna chce mat perfektnu dceru po vsetkych strankach, aj co sa tyka postavy, najma, ked si jedinacik a tvoji rodicia su uspesni, chcu, aby si taka bola aj ty.Zial, idu na tom najnevhodnejsim sposobom, neuvedomuju si, ze ti ublizuju a ze taketo sposoby ti sposobia mozno dozivotnu traumu. Moj navrh: DAJ TOTO VSETKO TU PRECITAT SVOJEJ MAME. HADAM KONECNE POCHOPI, AKO TI UBLIZUJE!
Sok c.2:akaze tucibomba? ked som si pozrela tvoje miery, tak to mas podobne ako ja:))a ja sa ako tucibomba vobec necitim a ani nikto naokolo mi nikdy nepovedal, ze som tucna.Prave naopak, kazdy mi hovori, ze som stihla na svoju vysku(170 cm) a ked sa niekedy zmienim, ze chcem trochu schudnut, tak vsetci mi hovoria, ci som normalna, ze naco a z coho? Tak vidis, je to o sebavedomi a uhle pohladu. Mas priatela, to je dobre znamenie, takze sa nemusis stresovat, vidis, ze sa pacis aj taka, aka si a ak ti vadi tych par kileciek, tak chudni pomaly a isto a navzdy. A mimochodom, hovorila si o tom vsetkom s priatelom?Co on na to?

maria03

Bonbonierka,vdaka za Tvoju odpoved,suhlasim s Tebou.:-)A Ty,ktora si sa nazvala tucibomba,netrap sa,moja kamoska ma rovnaku vysku a vahu ako Ty a je kocka!:)Tak si nou urcite aj Ty! A okrem toho mnohe baby su vychrtle a nemozu si najst chalana,to je podla mna pre babu horsie.Naozaj,ak mas oporu vo svojom priatelovi,vaz si tento vztah a netrap sa nad postavou,si fakt kocka.Kdesi na webe som videla reklamu,ze nejaku sutaz krasy z pohladu muzov vyhrala baba s oblymi tvarmi.Chalani maju radsej baby akuratne ako vychrtle.To potvrdila ta sutaz krasy.Tak zabudni na zbytocne problemy a tes sa zo zivota.:-)

tucibomba

inkubator : nemusis sem chodit a citat tuto temu,ak Ti to tak velmi vadi. Aj ja povazujem za nestastie ak niekto nema ruku, nohu, nezvelicujme tu nic,citim sa otrasne a uplne menejcenna. Tazko sa to chape ak sa na to niekto pozera len zvonku, chapem to.

maria03

AHoj,Ty,ktora si sa nazvala tucibomba.Gratullujem k nadhernemu uspechu zhodenia 5 kil za mesiac!Waw,ved tolko schudnut slubuju v centrach na chudnutie,kde zacvakas poriadne prachy,za takyto uspech a este si to musis aj sama vydriet.Viem o com pisem,ja sama sa snazim schudnut,ale nemam pevnu volu,preto Ti fakt gratulujem k takemuto uspechu!!!:-)A urcite je to na tebe vidiet,rodicia Ta mozno chcu takouto kamuflazou len viac motivovat,ale nevedia o tom,ze to ma u Teba opacny efekt,to je jasne.MOzno by pomohlo,keby si sa pred nimi postavila na vahu a takto im to rukolapne dokazala,ze na sebe makas a hlavne EFEKTIVNE!:-)(Co ja o sebe povedat nemozem,mne to nejde vobec.:-( )Bola som z toho dost na dne,kym som neochorela a vtedy som si povedala,ze linia je v zivote az na poslednom mieste(viacmenej,je to len NENORMALNY TREND desnej doby,ktoremu ako sama vidis,podlahli aj Tvoji rodicia).Predstav si,zeby sme zili niedke v chudobnej hladujucej krajine,alebo v Afrike a Azii,myslis,ze potom by nas nasa nadherna figura tak velmi trapila?Ani by sme na nu nepomysleli,mali by sme hlavu plnu starosti ako vobec prezit.Tak sa netrap,vasi Ta maju velmi radi,len asi nechcu,aby si sa trapila v dnesnej CHUDNUCEJ dobe nejakymi komplexami a nevedia Ti asi to dat spravnym sposobom najavo.Drzim palce a hlavu hore,zabav sa aj niecim inym,ako chudnutim,nennechaj sa nim ovladnut.Drz sa.

wendulla

samozrejme su aj väsie starosti na svete ako nadvaha, ved co by si robila keby si mala leukemiu,alebo na vozicku.....
na druhej strane ani psychicku nepohodu netreba podcenovat, skus navstivit psychologa.

ellie

ahoj tucibomba.. citala som vsetky tvoje prispevky a je smutne ako sa niektori ´rodicia´ dokazu spravat ku svojim detom.. kazdopadne sa pokus zlomit to a nemysli si, ze si sama, napriklad tu ta urcite vypocuje dost ludi.. a nechces sa s tym zverit priatelovi? ako dlho ste spolu?