Starosti s chudnutim

Príspevok v téme: Starosti s chudnutim
tucibomba

Ahojte,citim sa strasne.Pred mesiacom som vazila 73 kg,dnes vazim 68kg.Cvicim,zdravo sa stravujem.
Dnes mi mamka povedala,ze sa jej ocko pytal ci som vobec nieco schudla a ona,ze mozno deko.Dnes sa mi smiala,ze naco cvicim a snazim sa jest zdravo ked aj tak nic z toho,ze som taka ista tucna ako predtym.Ona je ako spilka a nevie nic len ma stale urazat.
Uz takto dlaej nevladzem.Ked som mala 73 nadavali mi,ze som obezna,ze mam stehna ako prasa.Ked mam 68 stale som tucne prasa a nikto mi ani nic nepovedal,ze vidno,ze som schudla.
Asi by som musela vazit 55kg a vtedy by mi mamka povedala,schudla si asi 5kg nie?
Nechcem zit,ked som stale zla.Akokolvek sa snazim vzdy je to zle.Doma sa so mnou hadaju len kvoli tomu ake mam silne stehna atd.Uz nevladzem dalej.

ivja

ani neviem, čo napísať. je to hrozné, že máš rodičov, ktorí takto primitívne reagujú a takto ťa ponižujú. ale stále nerozumiem, prečo ty, 23 ročná baba s tým nesekneš. Nemajú PRÁVO sa k tebe takto správať, nech sú aj tvoji rodičia.rodičia...ktorí doženú dieťa do takej krajnosti, že sa chce zabiť.Strašné- prosím ťa a už sa neľutuj!!Máš 23 rokov, dokedy sa chceš nechať ponižovať?ak to inak nepôjde,odíď od nich!!!máš život pred sebou. ŽIVOT si treba vážiť. Schudla si super. Prvé kilá idú dole najťažšie.Si na dobrej ceste, len ďalej pokračuj!!A už sa neľutuj!!

vera98

a teraz povedz ako s acitis ty?citis sa tlsta,citis sa akurat,alebo sa citis dobre taka aka si momentalne teraz.skus trochu nad tym porozmyslat bez toho hnevu na mamku.skus uvazovat teraz nad sebou nie nad nou.
ty musis najst najprv co ta trapi.tu stale podla mna nejde o tvoju vahu.

tucibomba

sade8: Mam priatela,ktory je stihly.Ma 78kg.Ma krasnu postavu,vysporotvanu.A ked som s nim zacala chodti,tak sa mi mamka doma smiala,ze chodi s velrybou,ze sa pred nim ani nemam vyzliekat lebo odpadne ked am uvidi v plavkach.

tucibomba

jajka001_: ja stres neriesim jedlo.Vzdy som bola trosku pri sebe a nikdy som nemala menej ako 63-62kg.Vtedy mi vsetci hovorili,ze vyzeram super,ze som stihlucka.Ale moja mamka mi vzdy hovorila,ze som tucna,skareda,obezna,ze na moj zadok este nevyrobili rifle,ze sa len tak vleciem po meste,ze ked ma ludia vidia asi im je zo mna zle.
Potom som isla na vysku mala som iny sposob zivota,neskroro v noci som chodila zo skoly,lebo som mala daleko intrak od skoly.A pomaly som za 3 roky pribrala z 63kg na 76kg.Takze vidite mala som 76kg bola som obezna,mam 68kg som obezna.Kedy nebduem obezna pre mamku?Ked budem mat 50kg?Ja uz dalej nemozem,naozaj nie.

vera98

keby si mala aj 50 rokov tak by ta to rovnako bolelo ako ked by si mala 15.to je jedno.kazde dieta,kazdy clovek potrebuje lasku a ocenenie.nehovorim ze teba tvoji rodicia nemiluju,maju velmi neprimerane sposoby ako ti to ukazat.oni si myslia,z eked budu do teba hucat tak asi budes viac makat na sebe.no co uz na to povedat.nie su na svete jedini,ktori s atak spravaju k svojim detom a ja by som im velmi rada a skodoradostne dopriala aby ich niekto takto urazal a deptal.za teba,za svoje deti a za vsetky ostatne by som si to zelala.
al eako hovorim,ich potrestas iba tak ze budes sama stastna.neponizuj s apred nimi.ja viem ze to boli,al eskus zatnut zuby a postavit sa im.ty mas nato pravo.

jajka001_

nesmies sa nechat zdeptavat, ani sa nechat bit, ona je na seba pysna len preto ze je chuda? no a co?? co je na tom? ty si ovela lepsia od nej nenechaj sa urazat, a poznam dievcata ktore maju viac kil ako ty a nie su kvoli tomu nestastne / nie je to dovod / moze byt aj to ze mas problem schudnut prave preto ze ona ti ublizuje / psychologicky efekt - stres riesis jedlom, cim si nestastnejsia tym viac jes.
nema pravo ti ublizovat!!! nenechaj sa!