Vosk na podpazusie

eleri

No ja som sa tiez bala ked som si ich kupovala prvy krat, ze tam skoncim, lebo co som si citala na nete, tak baby s tymi pasikmi nemali dobre skusenosti. Ale tak mne to fungovala, asi to bude tym, ze kto ma ake chlpky. Trosku od vosku som bola aj ja a par chlpkov mi zostala, ale to som vytrhla pinzetou. Mne sa paci, ze to hlavne dlho vydzri. Ale tak na podpazusie neviem, tak je citlivejsia pokozka. Preto som sa tak potesila, ze su pasiky aj specialne na to. A tym strojcekom sa ako casto holis? Ja som pocula, ze to vraj velmi boli...fakt?

jajaja295

ja osobne som pouzila voskove pasiky od veetu na nohy a skor som bola dolepena od vosku a chlpy mi to poriadne nevytrhlo :((, mne viac vyhovuje depilacny strojcek,ale len na nohy a ruky,pazuchy by som neriskovala

eleri

No holim sa kazdy den, niekedy aj kazdy druhy, lebo sa tak citim lepsie ked viem, ze mam hladke podpazusie. Po tyzdni by uz tie chlpky bolo urcite dost vidiet...Ale nemyslim, ze by mi nejak tmavli alebo hrubli chlpky. Tie pasiky sa mi zdali ako dobry napad, raz sa to pouzije a je na 3-4 tyzdne pokoj. Na nohy pouzivam pasiky a som s nimi uplne spokojna. Tak baby ja to asi vyskusam a dam vediet :))

katka...

Ja si holim kazdy druhy den, ale ked idem vonku kazdy den v tricku bez rukavov, tak aj kazdy den. No proste podla potreby. No ale po tyzdni, to by tam toho uz bolo :)) fuu
A tiez ma to uz nebavi. A tie pasiky by ma tiez zaujimali. Ci to funguje, ci zas len dalsia klamliva reklama.

jajaja295

raz za tyzden? ved to je uz vidiet chlpy,ja si holim tak kazde 3 dni,prip. castejsie,je to nechutne,ked ma zena tricko bez rukavov a chlpy pod pazuchov :((

mnamka257

ty si holis podpazusie kazdy den...podla mna to je prilis casto...skus postupne holenie obmedzit na jedenkrat za tyzden alebo raz za 5 dni...pretoze ked si budes podpazusie aj nadalej holit kazdy den budes mat strasne tmave a tvrde chlpky...ale pokial je ten vosk, ktory si spominala specialne urceny na podpazusie a jeto nejaka znama a spolahliva znacka, tak podla mna by to mohlo byt fajn... :)