Zapach z ust

Príspevok v téme: Zapach z ust
lekorka

ja viem ze tato tema tu bola uz velakrat,ale chcem sa spytat,ja ten zapach citim stale aj par minut po umyti zubov v tom mieste, kde sa prehlta,moze to mat suvis ako sa pri pachu z ust hovori so zaludkom?zuby si cistim pravidelne 3x denne,pouzivam vsetko mozne,som s toho zufala a rozmyslam nad tym vysetrenim zaludka....

lekorka

nikoletka333-vyskusam,ale skusala som pit aj ten ocot ako radila katushka,ale nepomohlo to,mozno to bolo o trochu lesie,ale zapach je stale...:-(

nikoletka333

lekorka možu to spôsobovať kvasinky dokonca aj v hrdle. skus umyť zuby, vypi acidko alebo dake mliecko s kulturou, nie sladke, a za tym zjedz polku kysleho/kyslasteho jablčka. ak ti to ustupi a pomoze na par hodiny (na dlchši čas ako si zvyknuta)tak su to pravdepodobne kvasinky.

RNG

ocot aj sterilizuje aj zvysuje kyslost zaludka, tj zastavi kvasne a hnilobne procesy v zaludku( s octom sa nakladaju potraviny proti kazeniu)
takze je to stale o tom nedostatku kyselin....

katushka

ja ked mam taky pocit, postavim na dres 2 stamprle...jeden -olivový olej a druhy - ocot...supnem to do seba..je ejdno v akom poradi ale tusim davam prvy olej a potom zapijem vodou:D a za 10 min ako prestanem citit ten ocot:D (ocot neutralizuje) nie je citit ziaden zapach

RNG

Inac pokazene potraviny neobsahuju len zive kultury ale aj hromadu toxinov.
Ked dostanes vacsiu davku tych toxinov tak zomries. Ziadna injekcia ta od toho nezachrani.Botulotoxin je velmi prudka otrava a tak silna ze 150-200 kg z nej staci na otravenie celeho ludstva na nasej planete.

RNG

myslim, ze sa to nejak tebe pletie:
vakcina proti botulotoxinu sa picha najneskor 2 hodinu po otrave a je ucinna max jeden den.
Su aj ine vakciny, dlhsie ucinne proti camphylobacteru, salmonelam a ine. Ale tie su pomerne nove.
Zatial nie je ziadna vakcina proti clostridium botulinum, ktora by davala dlhodobu ochranu.

AdamKrt

Myslim, ze si to pleties s nejakou inou davkou. Podla toho, co som sa informoval tak islo o vakciu proti otrave z jedla.

Tu sposobuje napr. botulotoxin. Funguje to tusim 4 roky. Oni totiz dost davali ludom konzervy a mohlo sa stat, ze keby sa to zle skladovalo, tak otravia vacsinu muzstva. Takze vojackovia dostanu injekciu a mozu jest hoc aj pokazenu potravinu a nemaju z toho nejaky problem.

Vsesmerove antibiotikum by im pritom nepomohlo ani o chlp...

RNG

nuz ta injekcia je z cias, ked si lekari mysleli, ze vsetky bakterie v tele treba vybit a pouzili na to masivne antibioticke davky.Ktovie kolko vojakou nou poskodili...
Nuz dnes uz mnohi vedia lepsie.
Vedia ze mnohe bakterie su nam uzitocne a ze probiotika vyrabaju v tele az 70% ochrannych latok.
Ze vsetky bakterie v traviacom trakte je zle vybit ale treba dobrym dostat moznost rozmnozit sa na ukor skodlivych.
V tomto fore si mnozstvo ludi uz uvedomuje aj skodlive stranky atb.

AdamKrt

Zisla by sa taka injekcia, co davali vojakom na zakladnej vojenskej sluzbe. Proti otrave z jedla. To clovek moho toho pojest vselico, tusim aj nie celkom najcerstvejsie :-))) a nemal ziadny problem so zaludkom :-)