Canesten vag. tab. - POMOC !

alzbee

Preventivne nepouzivam nic, ale tiez mavam dost casto vytoky:(( ale gynekologicka mi odporucila, ze preventivne si kupovat nejake probiotika do posvy, tak premyslam, ze si kupim cosi...

EWKA88

a užívaš aj niečo preventívne? lebo ja som mala prednedávnom zistené malé množstvo nejakých baktérií, ale že tie sa rozmnožujú zo stresu alebo prechladnutia, tak mi dala GYN krém Dalacin na 7dní...
A teraz zase nejaký problém, tak som už z toho na nervy a tiež mi je už blbé chodiť stále GYN. Lebo partnera mám stáleho, hyg. dodržiavame a nejaká som náchylna.. :(

alzbee

No kupila som si ju hlavne preto, aby som sa vyhla navsteve gynekologicky:)) a ked mi to pomohlo, tak som k nej ani nesla :-P su dobre tie tabletky-vzdy mi pomohli:))

EWKA88

Dúfam, že mi to zabralo, lebo hneď jak som sa zobudila v pondelok, ma prešlo to jemné svrbenie aj taký čudný pocit tam vo vnútri. Bola si aj u GYN na vyšetrení, alebo si si to dala sama, ako JA ? :)

alzbee

No mne sa to vymrvovalo:) zvycajne take dva-tri dni, kym ta tabletka ucinkuje...lebo tusim je tam pisane, ze do troch dni by mali problemy ustupit, cize ja to chapem tak, ze tri dni ucinkuje.

EWKA88

nie, nezranila, aspoň nemám ten pocit, nebolo to veľké množstvo krvi, skôr iba taká hrudka vypadla. A ako dlho ti to prosím ťa vytekalo? Lebo ja som si tu tabletku dala v nedelu v noci a až dnes do ráno to začalo. Ďakujem

alzbee

Jasne, ze to je v poriadku s tym vymrvanim:)) ja som ju uz niekolkokrat pouzivala a aj ked idem na wcko, tak normalne to zo mna trosku vypadava. Nemusis sa bat, je to OK :))
Ale s tou krvou, tak to ti uz neviem povedat, ci je v poriadku. Nezranila si sa trochu, ked si si ju zavadzala?