Prirodna kozmetika - odporucania od priaznivcov

Príspevok v téme: Prirodna kozmetika - odporucania od priaznivcov
sway

Ahojte,chcem vymenit kozmeticke pripravky - hlavne tie,ktore pouzivam kazdy den (sprchove gely,mydla,telove mlieko,sampon,penu do kupela) za ine vyrobky na prirodnej baze.Doteraz som mala oblubene vyrobky od body basic-uzasne vonaju,ale ked som sa pozrela na obal-je to samy paraben.A po precitani par informacii sa sa mi to dost znechutilo.Prosim priaznivcov prirodnej kozmetiky o tipy na vyrobky-idealne by bolo,keby pekne vonali:-)

Jozefe

žena používa od annemarie börlind radu naturoyale system biolifting a to je nenormaaaalne jak to vonia...ešte lepšie ale voňala rada od nich LL regeneration...ten krem som chcel jesť :D :D...ja som sa tiež dal na to na odporucanie kozmeticky lebo sa mi upchavaju pory a cuduj sa svete rada purifying care tiez od annemarie börlind mi totalne pomohla..stoji to prachy ale podla mna sa to oplati..napriklad pomarančovy olej akysi čo maju na telo to je fest vôňa..kraasna ale pritom taka (nie ako drogeria proste) ale taka prirodna kvetova taka organic..proste bomba...my objednavame na bioskin sk

Defcon

Gomanka, dobre , das si pozor na zlozenie a certifikacie...... a vies, ake negativne vlastnosti maju tie zlozky ? Lebo prirodnost neznamena neskodnost. Mimochodom, annemarie borlind nema certifikaciu netestovania na zvieratach, lebo aj ked samotna firma preparaty netestuje, tak si ich dava testovat externou firmou, preto nema cerifikat LEAPING BUNNY.

zuzkakovac

Ahojte, kde kupujete kvalitnu prirodnu kozmetiku? Ja som z mensieho mesta a nemam moznost chodit po nejakych vacsich nakupnych centrach a tak....dakujem

gomanka

takže zloženie a certifikáty dobre na to si dám pozor, čo sa týka toho osobného pocitu zo značky, tak neviem či pocitu môžem veriť, keďže nemám nejako s prírodnou kozmetikou skúsenosti. Takže budem stavať zatiaľ na faktoch, čiže zloženie a certifikáty :)

envelin

Pre teba by malo byť dôležité zloženie a certifikáty, ktoré kozmetika má.. Pre mňa je prírodné zloženie prioritou, rovnako ako aj to aby kozmetika nebola testovaná na zvieratách.. Na základe toho som sa rozhodla pre ANNEMARIE BÖRLIND Anti-Aging System Absolute, ktorý mi skvele hydratuje pleť a zabraňuje stárnutiu pleti..

levadnula

"gomanka" ja sa rozhodujeme tiez na zaklade certifikacie a hlavne osobneho pocitu zo znacky a ak sa da rada si vyskusam aj vzorku. uz viackrat som zistila, ze znacky co si platia mega reklamu a kazdy ich ospevuje nie su az take skvele a naopak ma milo prekvapili mini značky a dokonca aj domace produkty kupene na sashe. na odporucanie som teraz vyskusala nemecku certifikovanu kozmetiku a je absolutne skvela, uz som si objednala od nich aj telovu tak som zvedava