Prirodna kozmetika - odporucania od priaznivcov

Príspevok v téme: Prirodna kozmetika - odporucania od priaznivcov
sway

Ahojte,chcem vymenit kozmeticke pripravky - hlavne tie,ktore pouzivam kazdy den (sprchove gely,mydla,telove mlieko,sampon,penu do kupela) za ine vyrobky na prirodnej baze.Doteraz som mala oblubene vyrobky od body basic-uzasne vonaju,ale ked som sa pozrela na obal-je to samy paraben.A po precitani par informacii sa sa mi to dost znechutilo.Prosim priaznivcov prirodnej kozmetiky o tipy na vyrobky-idealne by bolo,keby pekne vonali:-)

suri-katka

Ja používam výrobky od značiek Sante obľubujem ich sprchové gély, alebo deodoranty a zubne pasty a z kozmetiky Aromedica zase kupujem pleťové krémiky a odličovacie vody .. pripajam link ak by ta to zaujalo www.krasnadoma.sk

Lucka584

Ja za seba zase môžem odporučiť ajurvédsku kozmetiku, neviem či si už skúšala - -odkaz odstránený- :-)

kralovna_12

Ja veľmi rada používam kozmetiku pevonia botanica. Krémik na suchú pleť je u mňa doma bezkonkurenčný! :)

xenicka

mne a mamine sa osvedcil biocare uz viackrat niekedy si kozmetiku radsej objednam odtial ako kupovat z drogeriek u nas...

Vegankozmetika

Pozri si kozmetiku Ponio. Zatial ju pouzivam 2 mesiace a som maximalne spokojna, uz aj sestra presla na nu. Zatial som vyskusala sampony a mydla.

elza_2322

Dobry vecer, tiez len zacinam s prirodnou kozmetikou. Poradte mi prosim co sa vam osvedcilo na zaciatok? Ide mi hlavne o plet a o vlasovu pokozku,.