INCEST?! poradte posiiiiim!

Príspevok v téme: INCEST?! poradte posiiiiim!
jaaaanaa

AHOJ prosim pomozte mi poznate.... mam kamaratku ktora ma rada chlapca maju spolu vztah ale:jeho mama a jej otec su z rodiny vlastne bratrnec a sesternica cize su vzdialena rodina je to neaka vada????ona ma s otho depku lebo ich rodisia za to odcudzuju ale oni sa miluju maju ppekny vztah a su velmi pekny par ale stale su tam neake vycitky pomozte mi ja by som je chcela veeelmi pomoct ma strach s toho ze ak budu mat niekedy deti tak ci nebudu postihnute a ci nahodou to nie je brane ako incest

karioll

evana
no ved tak som to myslel,ze rodicia mali spolocneho stareho rodica
v kazdom pripade to je nechutne a geneticky sa to prejavi urcite,ked nie teraz tak v dalsich generaciach

Lina007

ak dobre chápem, tak tí dvaja čo spolu tvoria pár a majú výčitky, majú spoločných prababku a pradedka. tzn. môžu sa dokonca aj zosobášiť. rodinné právo v našom štáte povoluje manželský zväzok už medzi bratrancom a sesternicou z tzv. "druhého kolena"...

12345678999

no podla mna bratranec a sesternica z 2. kolena su si celkom blizka rodina, nebrala by som ju ako az taku vzdialenu...nechcem trepnut blbost, ale neexistuje nahodou aj nejake obmedzenie, napr. sobasit sa moze az od nejakeho 3. ci 4. kolena - ako bratranec a sesternica????

Evana

karioll
podľa mňa nemajú spoločného starého rodiča. Ich starí rodičia mohli byť súrodenci, aspom mne to vychádza tak. Nevidím na tom nič zlé.

house

zakon je jedna vec a genetika je druha vec.Poviem to rovno, moze nastat a nemusi nastat problem.Moze prist az v dalsej generacii ich deti.

demetermaco1

ale reči sa hovoria achlieb sa je , kedže sa majú radi nech nepočúvajú, cudzích ludí a nech to solu skusia na ostro nech sa osobášia a bude po paráde ved každá senzácia trvá tri dni apotom si všeci zvyknú. V minulosti sa takýto príduzná drali hlane kôli majetkom a nie kôli láske.Tam kde je láska všetko sa prekoná,.Želá veľa lásky a šťastia v ďalšom spoločnom živote

Tyriss

Podla zakona sa nesmu brat len pokrvni pribuzni v priamej linii a osvojenec a osvojitel, takze je vsetko o.k.. a k tym detom..nemyslim si ze bude nejako postihnute..ved postihnute sa moze narodit komukolvek a nemusia byt prave bratranec a sesternica s druheho a vzdialenejsieho kolena..neboj

karioll

ak dobre pocitam,tak maju spolocneho stareho rodica a to je pekne nechutne a zvrhle a urcite budu mat debilne deti,pokial su to cigani,tym je to jedno takze je to ok

adam54

no neni to povazovane ako incest je to bratranec a sesternica z 2 kolena a to uz zakonom zakazovane neni takze nechc sa nicoho neboja a rozdavaju si to dalej :P