Skusenosti s Alli

MARISA116

ANOANO_ja nemam cas sa vazit lebo mam male babetko ale ja sa citim lepsie a lahsie vies a nevies nejaky recept na dietu prosim ta porad mi co mam jest lebo ja som vzdy hladna a tak neschudnem a vies ze musime pit vela tekutiny naj cistu vodu .... prosim odpis o recept cakammm.......

anoano

marissa:
ahojky, ja už mám stolicu v poho, lebo dodržiavam tie potraviny a tak..tak isto v moči mam zvláštne škrvrny také mastné to vyzerá byť..moja normal postava je 165cm a váha 55kg, ale teraz mam 62kg..a alli používam iba na to upravenie tých tukov nech sa to pohne lebo mam nieččo s hormonami a nedá sa mi schudnúť.vidíš už výsledky nejaké?

MARISA116

ANOANO-- ja ho puzivam try krad denne tesne pred jedlom ale odmedzujem meso pomali a ty kolko vazis? ked mozem vediet ja 85 a mam iba 23 rokov ale ti to mas ine lebo ja mam stolicu normalnu ale popri tom zomna vitecie zlty olej normalny olej mastny a vobec ani nesmrdy ja dopijem tabletky vsetke a prestanem na mesiac a skusim znova caw odpiss mi...

anoano

MARISA :
ahojky, dik za koment..presne takú istú stolicu mám aj ja, divné oranžovo žlté flaky v nej ako keby..môžem vedieť pri akej výške a váhe používaš alli? :) kujem

MARISA116

AHOJ ANOANO JA PIJEM TABLETKY ALLI US DVA TYZDNE ALE ESTE SOM SA NEVAZILA ALE JEDNA ZMENA NASTALA ZE S KONECNIKA NIE VZDY LEN KED IDEM NA VELKU ALE KED MAM VETRY MI IDE ZLTY OLEJ JE TO OLEJ NORMALNY TUK A MOJA MAMA MI POVEDALA ZE TO JE DOBRE VRAJ NO UVIDIM ALE CITIM SA LAHSIA NED=VIEM PRESNE CO CHCES VEDIET OHLADOM ALLI AWOJ MAJ SA

martinka31

no ja som zvracala, mam teraz problemy a vahu mam rovnaku, teraz som v inom programe a som ok
napis mi na rawfoodfigure@gmail.com

sweet_lolitta

Je mi luto vsetkych zien, ktore pouzivaju pofiderne lieky tohto typu, aby sa zbavili sadla a pritom staci tak malo...pohyb a zdrava pestra strava... No nie kazdemu sa chce. Pekny den.

anoano

ludia, túto tému som nezaložila aby ste sa tu hádal ale preto, aby sme si vymenili skúsenosti a rady kto to užíva a nie názory kto to ani neskúsil a má proti tomu hneď zlý postoj..
ak potrebujete sa pohádať, založte si nejakú tému kde sa poriadne vyšantite a tu to nechajte pre ludí čo potrebujú pomoc a skúsenosti. dakujem

babikaaa

tak je tu tema kde sa niekto pyta na skusenosti a skratka nieoc o tom lieku, a ked niekto napise nieco zle, uz ho vyhadzujete?? ved aj to je nazor, a povedala by som aj ze ovela plnohodnotnejsi kedze jedno pisala lekarka a druhe nejaka lekarnicka a tie sa trochu viac vyznaju.

vy ste len uzivatelky, a je individualne ako to na kazdeho posobi. vy mozete akurat tak za seba hovorit a nie ostatnych presviedcat ze ake blbosti hovoria. co uz, mate stastie ze to na vas posobi dobre. gratulujem. ale na vacinu to ma opacny ucinok. co uz.