co to zo mna tecie pri sexe?

granulkaaa

ja mam uplne to iste...ale len ked som hore na priatelovi a uzivam si to...on to miluje :)) ale tiez neviem co to je...buduci tyzden idem ku gynekologovi,tak sa ho na to spytam....

nosna kvapka

Ja som ju napriklad pochopila. Clovek nepotrebuje vysoku skolu, aby vedel, co tym asi chce naznacit.

"a chlapec do mna naraza penisom, akoby som cikala alebo co, nieco zo mna velmi tecie, co to moze byt? je mi to vzdy take trapne, lebo to je vsade podo mnou potom"

CIKALA - takze prirodzeny lubrikant to asi nebude, to by potom stavila ako roztlacena nektarinka!!
VELMI TECIE - dalsi dovod ako sa dovtipit.
VSADE PODO MNOU - tak toto je uz ako sila, kto si mysli, ze je to prirodzeny lubrikant... alebo neviem potom ako "stavite" vy baby. Ako naolejovane dvere :-D

alzbee

Podla mna ti asi telo zacalo produkovat viac tych štiav od vzrusenia:)) inak neviem, co ine by to mohlo byt...alebo to vyskusaj ovonat, ci to naozaj nie je ten moc..i ked dost vylucujem tuto moznost :-P :))

bobulocka

alzbee, precitaj si prispevky nizsie :o)
netreba mi na wc.
hlien to nie je, je to akoby voda,uplne riedke, cez den to nemam.
citim sa prijemne,ale orgazmus to nie je.urcite, lebo je to od zaciatku..
a keby to aj tlacil na mechur, ved moc je zlty a toto je uplne priesvitne (teda aspon dufam,vzdy je tma :o) )a zeby toho mocu bolo tak vela?! ale pred tym som to nikdy nemavala , aj ked som sa milovala s plnym mechurom..

alzbee

ale inak som teda premyslala, ze co to moze byt a napadli ma iba dve veci..ze nemas to aj normalne pocas dna-vies, ze mas nejaky zapal a zato tak vela hlienu? alebo ma este napadlo, ze ci ti nahodou netlaci na mechur a ze by to bol moč? lebo mne sa parkrat stalo, ze ked som mala pocas kramov tampon nejak blbo dany, tak mi napr. pri zasmiati vyslo trochu moču. Alebo mozno naozaj ten tzv. mokry zensky orgazmus, tak ale to by si asi citila, ze mas orgazmus:))

bobulocka

ja neviem, ako inak som tu otazku mala formulovat. pisala som to tak,ako mi to prislo najlepsie a najzrozumitelnejsie.
no s tymi deckami, co sexuju a nevedia o tom nic a potom sa strachuju len, som sa tu stretla :)
no a co to moze byt teda?

alzbee

No ako vidis, tak ta nepochopila ani sexy girl...nabuduce teda tu otazku napis konkretnejsie, lebo na toto forum chodi mnozstvo deti, ktore sexuju, a pritom nevedia o tom nic, tak zato som reagovala tak, ako som reagovala...

klarka12

podla mna, aj ked to "len" vyteka a nie "strieka" , tak sa jedna o zensku ejakulaciu- tzv zenske striekanie. asi mas pri tom aj nejake prijemne pocity, vsak? a neboj, chlapom sa to vraj velmi paci. :-)