Neznesitelna bolest pri sexe

Príspevok v téme: Neznesitelna bolest pri sexe
OSA

Dobry den. Pocas pohlavneho styku uz asi 4 mesiace pocitujem neznesitelne palenie, stipanie a rezanie v posve, cize sa so svojim partnerom vobec nemozem milovat. Bola som u gynekologa a vyter mi ukazal nejake bakterie. Gynekolog mi nasadil antibiotika na 12 dni a ja som dufala, ze bolest prestane. No neprestala. Skusala som na par dni prestat so sexom, respektive ani sa do toho nepustat, no vobec to nepomohlo,teraz mam este aj slaby zlty zapachajuci vytok. Nikdy predtym som takuto bolest nepocitovala a neviem si s tym rady, ak niekto mate podobne skusenosti, prosim pomozte. Dakujem

laura36

Peugeot, trebalo by zajst priatelke na za gynekologom, spravi jej stery, pravdepodobne tam nieco bude /byva to plesnoveho povodu/ a su nato lieky, ak sa to potvrdi, budete ich brat obaja, len ich musite brat obaja, inak nielen ona, inak by si to na nu mohol preniest.

Peugeot

Dobrý večer. S mojim priateľom máme menší problém. Počas pohlavného styku nas to oboch stipe ale zaujimave je ze v rovnakych casovych intervaloch a rovnakou intenzitou stipania. Užívam antikoncepciu Lyndinette a neviem čo mám robiť aby nas to neštípalo... Ďakujem za pomoc

macka26

ziaden sex s jogurtom pre boha. ale navstiv lekara, mas urcite infekciu... preto ta bolest a vytok ako dosledok infekcie...

tpch

Chod na gynekologiu opat. Tri mesiace su dlha doba, navyse vytok a zapal posvy mas len par dni. Rady cez internet ti to urcite nevyriesia a sex s jogurtom moze sposobit zavlecenie este dalsich bakterii, ktore stav mozu len zhorsit. To aky mudrc ti poradil namiesto lubrikantu jogurt???

uplakaná

Dobrý den, chcela by som poradiť čo mám robiť, pred troma mesiacmi som bola asi na gynekologii na visetreni posvy a maternice. Doktorka mi povedala ze mam v poriadku vsetko aj vajecniky, ale nerobila mi ani viter ani nic a pritom som je hovorila ze ma to boli pri sexe, pri roznych polohach ma to strasne bolelo v podbrusku . Po case to prestalo no poslednych pár dní mám strašne zapachajuci zltkasty vitok, a pri sexe ma to strasne pali. Vnutro posvy mám strašne začervenané , už mi odporúčili sexovať aj s bielym jogurtom ale nic nepomaha prosim vas co mam robit? co by mi tak mohlo pomoct? dakujem

uplakaná

Dobrý den, chcela by som poradiť čo mám robiť, pred troma mesiacmi som bola asi na gynekologii na visetreni posvy a maternice. Doktorka mi povedala ze mam v poriadku vsetko aj vajecniky, ale nerobila mi ani viter ani nic a pritom som je hovorila ze ma to boli pri sexe, pri roznych polohach ma to strasne bolelo v podbrusku . Po case to prestalo no poslednych pár dní mám strašne zapachajuci zltkasty vitok, a pri sexe ma to strasne pali. Vnutro posvy mám strašne začervenané , už mi odporúčili sexovať aj s bielym jogurtom ale nic nepomaha prosim vas co mam robit? co by mi tak mohlo pomoct? dakujem

cajik

a partner bol tiez na urologii a je ok. mesocain pred stykom to tiez neriesi, lebo len znecitlivie sliznicu a to je vsetko. po par hodinach to je spat

cajik

Ahoj beznadejna, dakujem za odpoved !
Moje problemy sa zhoduju tu s viacerymi.
Uz asi rok pocitujem palenie pri styku. Pred pol rokom sa k tomu pridalo kazdodenne obcasne palenie posvy, ale iba v jednom bode. Kedze tam gynekologicka nic nevidela, bola som na urologii (cievkovanie ok), u vseobecnej lekarky, mam spravene vysetrenia mocu, krvi, aslo, vsetko je ok. Naposledy mi sice ster ukazal nejake bakterie v posve, ale lekarka vravela ze to je bezna sucast flory, no predpisala mi posvove lieky. Sama som uz predtym uzivala canesten, okrem toho macmiror, polygynax, hydrocortison mast, vsetko mi pomoze ale len na chvilu, akonahle to prestanem uzivat tak to citim zas. Sex takmer nemozem mat uz rok. Niekedy ma to zacne palit od zaciatku styku, niekedy az pocas styku, aj som si myslela ze to je alergia na latex ale bohuzial to citim aj pri prstovani. Normalne az skoro vykriknem ked mi tam frajer da prsty. Pali ma to vzdy aj po styku. Nemam ziadny psychicky problem ani vaginizmus. Obcas sa mi stane ze mam akoby citlive okolie mocovej trubice, ale uzivam uz dlho Brusinky (od firmy Swiss), a to mi velmi pomohlo. Probiotika ustne pouzivam uz pol roka, kazdy den.

Tak som sa dostala tu ku tejto diskusii, a ku vestibulitide, a obavam sa, ci prave to nie je moj problem :(. Lebo ma to boli presne tam, ako to tu popisujete, dolu pri takej blane asi na 25-30minute. Dnes som skusala poskrabat si to vatovou spilkou (lebo pisu na nete ze bolestou v tych miestach sa prejavuje vestibulitida), a presne tam ma to boli. Ja neviem za kym ist, ci zase otravovat na gynekologii, ked uz minule som dostala vyjadrenie ze to nebude ziadny zapal. alebo ci mam ist na dermatologiu, alebo fakt ja neviem.

A na www.mamaaja.sk
pise "utrapena", ze bola na operacii niekde v KE a ze jej to pomohlo. ja by som bola VELMI VDACNA keby tu napisala a poradila mi, na koho sa mam obratit, ja som ochotna ist na hocijake vysetrenie aj na operaciu, nech to zmizne. Partner je trpezlivy, ale teraz ako co, mam byt bez sexu cely zivot ?! :( ani uz na to takmer nemam chut, ked viem ze ma to bude boliet.....

beznadejna

cajik, ahoj, a ty co mas presne za problem? Kde ta to boli? Vies presne co mas za problem? Lekar ti nevedel pomoct? Ja som mala na svojho lekara smolu, lebo pri vysetreni ma pozeral iba zvnutra a ked som podotkla, ze ma to boli vonku, hned ma okaslal, ze je to psychikou. Pritom pri obycajnom dennom svetle, nehovoriac o baterke, som mala kozu po lavej a pravej strane uplne zacervenanu a presne ta ma tak priserne bolela, ze z najmensieho dotyku som dokazala plakat (nevedela som robit ani bezne cinnosti - bicykel, pri sede som to citila, neuveritelne to bolelo, ved si precitaj starsie prispevky).
Zabezpecila som si biolampu a zacala sa liecit sama, nasvecovala som si cervene body a napriklad v svetle tej biolampy sa to zacervenanie neuveritelne vynieslo, od prvej sekundy bolo vidiet, ze tam mam kozu uplne inu, akoby chybal vrch koze, ako ked sa poranis...ale to bolo tym prisernym zacervenanim. Doteraz si miesta nasvecujem (od jula 2010 vlastne) temer kazdy den...hoji sa to neuveritelne pomaly, ale poviem ti, dokazem si bez problemov sadnut a necitim to ani pri byciklovani :). Som stale s tym istym priatelom, vdacim mu za vela, ma vela trpezlivosti a uz mozeme mat sex aj castejsie, aj ked to, samozrejme, este nie je ono, no predtym som ho nedokazala mat skoro VOBEC,takze oproti tomu je to neuveritelny pokrok a bolest je uz ovela miernejsia!!
Takisto som si zabezpecila krem Bionet - je to 100% priroda, takze ho mozes pouzivat kedykolvek a hociako dlho... je na kozne problemy najma, ale je to taky maly zazrak, pomaha, ak si ho clovek aplikuje castejsie a hlavne pravidelne...pretoze nic poskodene sa ti nezahoji za par dni/tyzdnov, pokial je to hlboke a dlhodobe. Subezne s tym si asi mesiac ci dva natieram este masticku imacort /z lekarne, tu som mala aj predtym ale nepomohla mi nic/. Teraz ako som nasadila lampu a bionet, som sa rozhodla dopouzivat aj ten imacort... Dufam, ze to bude stale iba lepsie a lepsie a ze sa mi ta hnusna bolest uz nikdy neprejavi doslova tak brutalne silno.
Vulvarna vestibulitida je zavazny problem... ani nasi prihlupli lekari ho riadne nepoznaju, a potom nim trpia zeny tak, ze ani ani nevedia, ze maju problem, alebo akyproblem, lebo ich poslu k sexuologovii, ci psychologovi... musis sa prezriet sama, ci priatel...ziadna psychika ti nesposobi zacervenanie a bolest pri najmensom dotyku, to je fakt! Drzim ti palce.

cajik

utrapena, citala som tvoj prispevok na mamaaja, prosim ta kde si bola na operacii ? u koho a ako sa k nemu dostat ?

pripadne ostatne baby, ak ste tu, zmenilo sa nieco ? pomohlo vam nieco ?