Neznesitelna bolest pri sexe

Príspevok v téme: Neznesitelna bolest pri sexe
OSA

Dobry den. Pocas pohlavneho styku uz asi 4 mesiace pocitujem neznesitelne palenie, stipanie a rezanie v posve, cize sa so svojim partnerom vobec nemozem milovat. Bola som u gynekologa a vyter mi ukazal nejake bakterie. Gynekolog mi nasadil antibiotika na 12 dni a ja som dufala, ze bolest prestane. No neprestala. Skusala som na par dni prestat so sexom, respektive ani sa do toho nepustat, no vobec to nepomohlo,teraz mam este aj slaby zlty zapachajuci vytok. Nikdy predtym som takuto bolest nepocitovala a neviem si s tym rady, ak niekto mate podobne skusenosti, prosim pomozte. Dakujem

OSA

Nie nebola som, lebo som odcestovana, vravela som mu, ze na kontrolu asi nestihnem prist, ale tak vravel, ze to nie je nic vazne, ze tabletky by mali zabrat..len zrejme nezabrali. Som skor najma znepokojena z tej bolesti pri sexe, lebo je fakt neznesitelna a ta trva uz 4 mesiace, hoci som predtym ziaden vytok nemala. myslela som si, ze je to mozno nejaka ranka, ktora sa casom zahoji, ale zrejme nie je.

sisa72

ak máš zapáchajuci vytok tak máš zapál.. ženský by ti urobit ešte vyter.. bola si po antibiotikách na kontrole a robil ti znovu vyter???