NEVERA :o(((

Príspevok v téme: NEVERA :o(((
nestastna111

ludia, pls neviem co mam robit... :o( Prosim nesmejte sa a nevravte mi ze take veci sa stavaju, len prosim o vas nazor... :o(
Zistila som ze moj priatel ma podviedol :o((( Viem ze mi kazda budete radit vykasli sa nanho, urobil to raz, urobi to znova. Toto vsetko ja viem, ja by som len chcela pocut nazor tych ktory su spolu aj ked tiez zazili v partnerstve neveru. Dokazali ste sa nad to preniest? Fungujete v partnerstve? Je to horsie, lepsie???

Ja fakt neviem co mam robit...

Podviedol ma presne pred rokom. Bola som vtedy dva mesiace mimo SK a je pravda ze sme mali v tom obdobi pauzu, ktoru chcel on. Lenze boli sme spolu v kontakte kazdy den, stale mi pisal a vravel ze to bola chyba ze ma miluje a podobne veci ved viete...
Lenze ja som to zistila ked som si sla zavolaz z jeho mobilu, bo svoj som mala vybity a nasla som mu tam sms od nej. Si pisali v pondelok. CHAPETE???? O tom ako ma nanho chut ake to boli krasne casy ked spa spolu nasmiali ako kone cele noci... no je mi z toho na grc...
Prisahal mi ze to s nou ukoncil este kym som bola prec a odvtedy s nou nebol nijako v kontakte az do tohto pondelka, ked si s nou pisal... Vsetko toto si ja ale pravdaze este overim... tu handru si odchytim a poriesim ju...
Ale dajme tomu ze mi hovori pravdu...

Vas nazor? :o(((

nupagadi

čaute všetci,môj problém je v tom že ma nedávno podviedla priatelka s ktorou som už 10 rokov a neviem ako dalej.milujem ju a nechcem stratit ale zároven ma to žerie za živa.všetko sa zdá ok ,snažím sa na to zabudnúť ale vracia sa mi to každí den.s ním mala sex aj 6 krát za den a somnou to je iba tak raz za 4 dni a pritom mi hovorí že sa jej to somnou páči.ale prečo somnou nechce a sním mohla.neviem ako dalej som z nervami v p...asi ju vzrušoval omnoho viac ako ja a to matrápi a bude a neviem do kedy to vydržím ved sex je súčasť vzťahu.

bublik

neky, tak to fakt nechapem, na jednej strane ta nechce a nadruhej ta nechce nechat odist... to nema chrbtovu kost ci co? sa zober a odid a mozno sa potom spamata! chapem ze ju lubis, ale ked to nejde tak to nejde, takto by si bol len nestastny, vsak to je citove terorizovanie... tiez chapem, ze nechces prist o syna, ale ved to sa snad na sude da dohodnut. Moj nazor je taky, ze ak sa nebudes spravat ako chlap (rozhodne a sebavedome) tak ta tak ani tvoja zena nebude brat a bude s tebou nadalej zametat.

nepodstatne

no haahaa, tak pozor, tá ženská, ktorá si začala s mojím priateľom o mne veľmi dobre vedela, máme desiatky spoločných kamarátov, strašne veľa krát si pozerala môj profil na azete - mám plusko, takže som ju prekukla...a všetkým svojím kamoškám hovorila o tom, že ako ju serie, že môj priateľ chodí so mnou a že to musí nejako "vyriešiť"...pre mňa nie je nič iné, ako šľapka...lebo hádam zdravý rozum dá, že kde sú dvaja šťastní, tak sa tam nemá kto ďalší montovať! On bol pripitý s ňou na jednej akcii a tam sa to všetko stalo...

Ja som mu odpustila, ale nezabudla! POzor! a nadávala som aj na neho samozrejme, ale jeho milujem, takže je to iné...no a ju za to nenávidím...

NESTASTNA: ja som tiež na to spočiatku často myslela, ale ver tomu, že to prejde...určite....:))

qqq

nestastna - je to hrozne, toto sa dozvedieť. Ja som tiež mala podozrenie, že mal niečo s inou, ale nepotvrdilo sa to, ale keď som to riešila bola som pevne rozhodnuta, že sa s nim rozidem - aj keď ho milujem ako koňa.Pre mna by to znamenalo, ze ked to dokazal, som mu lahostajna, resp. ma nemože milovať ako tvrdi - vysvetlilo sa to, ale aj tak budem mať vzdy podozrenie - a nie je nič horšie ako neveriť svojmu partnerovi - taky vzťah potom za veľa nestoji, aj keď je v ňom aj veľa krasnych okamihov a človeku ide srdce roztrhnuť..Nechcem ti tu radikalne povedať - že roziď alebo neroziď sa s nim, ale keby sa ti priznal sam, resp. by si to zistila inak že ťa vtedy keď si bola preč podviedol a bola si ista, že rok čo ste spolu sa nič nestalo a že to bol naozaj len ulet - tak to sa da odpustiť, ale prepač to, že si ešte po takom čase pišu - to sa mi nezda, keď to naozaj nepokračuje, tak sa k tomu asi schylovalo, ale našla si to včas a tym sa to zrejme zastavilo... čo sa tyka toho, že JU poriešiš - tiež som toho nazoru, že za neveru može iba ten, kto je neverny a nie ten s kym je neverny - keď niekto miluje(je jedno či chlap, či žena) tak nema potrebu podvadzať a aj keby tam stalo 1000 krasnych zen, tak preňho nie su ničim, ale to že ti to spravila kamoška - tak to jej teda vytmav! - dvojita zrada!

darika

neky2
Tak v tomto je tazko poradit,ked sa ona takto chova.To su tie zenske,ktore pojdu aj cez mrtvoly a dokazu ublizit viac dietatu ako manzelovi.Su zeny,ktore to riesaia tak,ze to proste nejde,ale z tej tvojej mam proste pocit,ze ta nema za nic.

neky2

jenže nejhorši je to že mi řekla že ji smrdim a navic mi pořad vyčita když ji řikam že se od ni odstěhuji tak sem nejhorši v tom že ji ve všim necham a moc dobře pry vim že by to neutahla tak sem ji řekl že se odstěhuji y se synem a kdykoli bude chtit tak si ho muže vzit ja ji ho obleču a ona mi ho pak zase dovede zpět a ona zašla na socialku a udala mně že už to nemuže vydržet semnou že ji piši vyhružne sms že ji necham kluka doma že se seberu a odejdu zažadala o předčasnou peči ditěte takže koncem srpna mi ma přijit předvolani k soudu přece není normalni aby žena ktere je 26 spala s chlapem 1 za dva měsice a ještě ji musim nutit a to trva pět minut a jde spat a ted mi už řekla že semnou ani do postele milovat se nebude že to tak neciti že když člověka nemiluje nebude snim přece spat pořad mi řika že pry maž 33 let tak to pochop že tě nemiluji stava se to mam tě ještě rada ale to je vše ja sem stoho uplně v haji protože ve sem věnoval ji i rodině je pravda že sedavam u pc a ona mi to v palila do oči že to začalo všechno tim že sem se ji malo věnoval pořad ji řikam at tomu da šanci ale ona mi řika že je pevně rozhodnuta že v tuto chvili nemini nic dělat a měnit žepry by se musel stat zazrak aby se do mně znovu zamilovala žepry je to možna ten snatek co ji tak spojuje swmnou a to je ono že není nikde napsane že po rozvodu nemužeme byt zase spolu tak rozumiš tomu?

nestastna111

Chlapi, vysvetlite mi jedno. Ak je pravda ze naozaj sa s nou vyspal minuly rok v maji a naozaj s nou inak nebol v kontakte. Preco si v pondelok pisali?
Tvrdi mi ze proste mu preplo ze to nechape ani on, ze proste niekdy aj na nete let tak blbne. To dokazem pochopit ved aj ja to robim... Ale nikdy s niekym s kym so sa vyspala... Kua ked uz si mylsim ze tu neveru odpustim, mylsim na toto a naopak :o(

bibba

ale ozaj. ak to sprawil len raz to este nic hrozneho neznamena. co je horsie? sprawit to raz a olutowat to? wsetci robime chyby a newera medzi ne bohuzial casto patri. alebo je horsie podwiest a podwadzat nadalej? su to dwe rozne weci a ta druha je owela horsia. je pekne ze si mu odpustila ale dawaj si pozor aby sa z toho raz nestalo prawidlo.

bibba

tu flandru si podam o to pokoj... neminie ju to...
mohla si toto napisat? wed mozno to je baba, ktorej nakecal ze neni zadany a nepozna ta, takze ked xcela len sex nema preco brat na teba ohlad. to skor ten twoj priatel mi si mal polozit otazku ci ta miluje natolko aby si dokazal byt werny... mna keby frajer podwiedol tak by som bola hlawne nasrata nanho. wed ten co ti je blizsi ta dokaze wiac zranit ked ti ublizi a ublizi ti aj tak aj napriek tomu ze dobre wie ze z toho budes smutna.