Trápi vás výzor, alebo láska alebo celková situácia? - psych. podpora

Príspevok v téme: Trápi vás výzor, alebo láska alebo celková situácia? - psych. podpora
Pitbull

Som spoločenský typ, nepijem nefajčím nechcem byť s tých čo sú stále v krčme každý piatok, sobotu prespia, úspešným len závidia a nikdy moc nedosiahnu. Možno práve pre toto nemám toľko kamarátov koľko by som chcel, z druhej strany aj mne chýba láska problém nie je v tom že by som nevedel milovať alebo zle vyzeral naopak aktívne navstivujem posilovnu, a v poslednej dobe my píše dosť ľudí ohľadom fotomodelingu, ale ked im poviem že mám 16r tak my povedia že musím mať min. 18 na slušný modeling. ale k veci veľa báb ma chce priamo po mne ide, lenže ja mám svojský týp baby, nieje to baba krásna kosť atd je to proste milá jemná a hlavne zlatá baba, keď som mal babu ktorú som miloval, a videli ma s nou kamaráti hovorili my že prečo chodím s takou babou, že sa ku mne nehodí lebo je obyčajná ale ja som proste ju miloval, týtmo chcem poukázať na to že aj pekný a úspešný ľudia niesu vždy len na vychudnuté blondíny..... Tak isto ani ja nechcem byť už sám a hlavne cez prázdnini ale nič sa nedá robiť možno som dostal dar od boha v kráse, ale zatial som nenašiel moc báb ktorým by som to chcel obetovať....... Aj vy ostatný nebuďte naštvaný že ste možno iný ako ostatný, určite si nájdete babu ktorú budete milovať a ktorá vás, nestarostte sa že nieste dokonalí ako iný áno jasne že keď idete po ulici každý vas bere podľa výzoru ale ked vás človek spozná alebo dievča tak jej bude záležať po určitom čase hlavne čo máte vo vnútri a nie navonok. Všetci máme rovnaké právo na život, osud je spravodlivý ku každému aj k hendikepovaným, sú síce iný ako my ale majú svoj život a sú možno štastnejší, Niekto je krajší – je šťastný v tom že je pekný – napr ako ja ale potom ked sa zamyslím tak viem že možno ten „mrskejší“ je na tom lepšie ako ja pretože je v kruhu priatelov ktorý to neriešia...dokonca sa my už aj stalo že ma naj. Kamarát opustil preto lebo som „pripekný“ Ďalej, keď sa osud rozhodne zobrať človeka priskoro k sebe, nezabúdajme na to že život je len cesta osudu ktorá nás pripraví na ten skutočný život čo začína až po smrti./.. ...... Bohatý - Chudobný... Je dôležité čo má človek v sebe a nie na sebe.... Bohatý sú umelo šťastný, a chudobný sú šťastný, majú základne hodnoty a možno si to ani neuvedomujú tak radšej sa ponárajú do alkoholu....

Ľudia čo majú aspoň trochu v hlave toto pochopia ale väčšina dnešnej mládeže čo sa to týka alkoholici, fajčiari sú nafetovaný s „reperských“ textov v ktorých všetko negatívne hodnotia. Nezabudnite že hudba na ľudskí mozog Výrazne vplýva.

Takže perd obyčajným závidením radšej skonštatujte čo ten človek má za sebou.....

MOTTO : Všetko je presne tak ako to má byť.

Pokiaľ chcete ešte určité do života rady rád vám pomôžem na SKYPE: light-boss

Na portál zdravie.sk moc nechodím.

alzbee

Nesuhlasim s vetou, ze bohati su umelo stastni...ver tomu, ze stastni naozaj su, pretoze v dnesnej dobe peniaze davaju cloveku pocit slobody a hybu tymto svetom...a dovolujem si tvrdit, ze 90% problemov a hadok v rodinach, castokrat aj smaovrazd, su len kvoli peniazom. Ja som nikdy netuzila zit v prepychu, ale ked sa raz osamostatnim, tak by som chcela zit aspon takym priemernym zivotom-ze ked pridem do obchodu, tak nemusim pozerat nato, co kolko stoji, ale ked mam na nieco chut alebo sa mi to paci, tak si to proste kupim...ist cez leto na dovolenku a uplne zrelaxovat. Lenze som momentalne studentka a pochadzam z rodiny, ktorej otec spravil dlh temer 2miliony, cize si vies predstavit, aku dolezitu ulohu v nasom zivote hraju peniaze..a tiez sa snazim utesovat myslienkou, ze asi to tak malo byt, ale ver tomu, ze je to neskutocne tazke...samozrejme, som si vedoma toho, ze su ludia, ktori su na tom este horsie.