listy?:) cudne?

Príspevok v téme: listy?:) cudne?
Denkaaaaaaaa

ahojte...uz mam dost priatela som mu povedala ze posledne dva dni je strasny otravny nalepeny namne vkuse mi vola ....a aj ziarli...som mu to dnes vysvetli nazval ma chorou...ok rozumiem ziarlivcom..ok priznal sa ze urobil chybu ...v pohode toto sa vyriesilo no to volanie ach pane boze...povedal ze ked mi to vadi tak ze si od dnes budeme pisat len listy nic viac ..nijak sa nebudeme moct dohodnut len cez lity:) ziadna otazka ci s tym suhlasim ...nevadi ..ok nebude mi vkude volat a ja sa nebudem citit blbo pred kazdym co si otom myslite?:)

qqq

no tiež som mala priateľa u ktorého mi vadilo, že chce stále byť so mnou (nemala som čas na kamošky ani na nič)- no proste stále a stále mi volá (nebola som zvyknutá telefonovať viac ako 5 min.) keď som mu na správu neodpísala hneď, tak bol problém - no chcem povedať, že po čase som zistila, že to nebol ten pravý (ťažko povedať, či nejaký existuje, ale tento to určite nebol). Ak máš takéto pocity - je to jasné - jednoducho ho neľúbiš - áno určite ho máš rada - veď inak by si s ním nebola - ale neľúbiš ho. Teraz mám priateľa od ktorého by som nechcela byť preč ani minútu - a to nie sme na začiatku vzťahu - viem s ním pretelefonovať aj 2 hodiny a keď mi povie že žiarli - som šťastná - no možno to vyzerá trochu priblblo romanticky - ani ja som na to neverila ale dá sa to zažiť!!!

jujula

denka, ty si hlavne ujasni co citis k priatelovi. v prvej vete napises, ze uz ho mas dost, ze uz je otravny, v dalsej vete pises, ze si priznal chybu, tak sa to vyriesilo a v poslednej vete napises, ze pisanie listov bude dobre riesenie, lebo ti nebude vkuse volat a ty sa nebudes citit blbo. trosku divne, nie? tak ked ti uz lezie na nervy, vadi ti, ze ti vola a chce ta pocut, tak naco si s nim?