Sklamala som mamku

Príspevok v téme: Sklamala som mamku
smutná1

velmi som sklamala moju maminku ktorú tak moc lúbim..... mám 19 rokov a zistila som, ze som tehotná....mám síce priatela uz 3 roky...ale aj tak...mozno si myslíte ze je to skoro a tak...a mozno aj je...ale bábo si chcem nechat....je to nový zivot a ja ho nechcem zmarit...len ma velmi mrzí, ze som tak moc sklamala maminu...a ocino to este nevie....hrozne sa bojím...reakcií.....je to také hrozné???? ved je to malinké bábätko...

smutná1

ahoj bublik, aj my budeme mať za mesiac prvý rôčik, je to nenormálne ako to strašne letí... pred chvílkou bol len v perinke a teraz že rok :) strašne mi robí radosť, je to velmi živé dieťatko. neobsedí ani za svet. malý výmyselník :) papáme už skoro všetko a pekne priberáme, do 10. mesiaca som ho kojila ale už som potom nemala mliečko...a on umelé vôbec nechce..nechápem to... ved bábo musípiť mliečko, nie?? a on nechce ani za svet...iba mliečne kašičky papá...neviem čo s ním...a ešte čo mi robí starosť je,že zachvílku musí ísť na operáciu toho nezostúpeného vajíčka....strašne mi ho je lúto, môj maličký :(( ale zvládneme to....dúfam...... tak nám držte päste :))) a bublik, aj tvojmu malému hlavne veľa zdravíčka a nech ti robí radosť :))

bublik

Ahoj smutna! tiez som tu dlho nebola, som rada ze sa ti dari a malinkemu tiez, moj drobec uz ma rok a je to riadny valibuk, prajem vela radosti a hlavne zdravia a kludneho pezproblemoveho spoluzitia s priatelom!

smutná1

ahojte, s priateľom je to zatiaľ fajn... raz sme hore, raz zase dole.... len už mi to lezie krkom, to že bývame stále u svokrovcov. Tam máme stále nejaké nezhody, hlavne zo svokrou, ktorá si stále myslí, že malinký je jej.... tak rozmýšľame, že by sme začali už stavať........
a čo sa týka malinkého, ten je úžasný... už máme 2 zúbky... je to nádherné... neviem sa toho všetkého nejako nabažiť.. strašne rýchlo ten čas beží... :)

tip

Kazde dieta je ine. Idealne je, ked vie samo sediet - bez opory do 8 mesiaca. Dieta sa bude vediet samo posadit az ked zacne stvornozkovat. Ked ma sest mesiacov este nemusi vediet samo sediet bez opory a nemusi sa vediet ani samo posadit. Ja som mala tiez obavy. Nas maly sam sedi asi od 7,5 mesiaca - predtym ho "tackalo" :) a sam sa posadil asi ako 8,5 mesacny. Teraz ma 9 mesiacov a 1 tyzden.

smutná1

Ahojte všetci :) nebola som tu hroooozne dávno, pretože sa naplno venujem môjmu drobčekovi :) ale chýba mi ,,pokecať" si s niekým, kto už má bábo, alebo čaká.. poradiť sa, dozvedieť sa niečo nové a tak :) ten čas straaašne letí. ani som sa nenazdala a môj malý bude mať už 6 mesiacov, už bude z neho poriadny chlapisko :) je nádherný, milujem ho.... a som strašne rada, že ho mám a nemenila by som za nič na svete :) ked si spomeniem na pôrod ani sa mi nechce veriť, že ja taký strachopud som to zvládla, síce ešte sa mi občas o tom sníva :) ale nebolo to až také hrozné.... len čo ma trápi, je, že malinký bude musieť ísť na operáciu, ked bude mať 1 rôčik, lebo mu nezostúpilo jedno vajíčko.... jajha... aa chcela by som sa spýtať, ešte, že kedy tak začínajú detičky sedieť :) ďakujeeem

TIP

Ahoj Smutna. Ja by som v tvojom pripade asi sla k mojim rodicom aj s malym. Mozes to odvovodnit tak, ze aj ty potrebujes zmenit vzduch a prostredie a ze ked sa priatel vrati, tak sa vratis aj ty. Oni si zatial od teba aspon oddychnu a ty samozrejme od nich tiez. Predsa tvoji rodicia su ti blizsi ako svokrovci a aj tak, si vacsinou stale so svokrovcami.

smutná1

ahojte. Asi by som si mala zmeniť prezývku zo smutnej na šťastná, pretože som teraz veeľmi šťastná... môj malinký mi robí obrovskú radosť, od narodenia sa krásne smeje, nemôžem sa na neho vynadívať :-) som strašne rada, že ho mám aj v takom skorom veku a vôbec to nelutujem... len s priatelom je to občas zlé... velmi zlé... no ale chcela som sa spýtať na váš názor.. bývame u priateľa, ale on má ísť v lete na pár mesiacov preč.. kvoli práci, a ja mám ostať s malým bývať u nich, no moji rodičia ma volajú aby som na tých pár mesiacov prišla bývať k nim... no svokra minule prišla za mnou a povedala, že dúfa že neodídem a ostanem s malým u nich, lebo by sa zbláznila... ale ani u nich to nie je vždy ružové... ked mám povedať pravdu tak by som išla radšej domov... neviem čo mám robiť... čo by ste robili vy??? lebo určite ked odídem, bude zase u svokrovcov peklo...............