Sklamala som mamku

Príspevok v téme: Sklamala som mamku
smutná1

velmi som sklamala moju maminku ktorú tak moc lúbim..... mám 19 rokov a zistila som, ze som tehotná....mám síce priatela uz 3 roky...ale aj tak...mozno si myslíte ze je to skoro a tak...a mozno aj je...ale bábo si chcem nechat....je to nový zivot a ja ho nechcem zmarit...len ma velmi mrzí, ze som tak moc sklamala maminu...a ocino to este nevie....hrozne sa bojím...reakcií.....je to také hrozné???? ved je to malinké bábätko...

smutná1

ahojte, ja len chcem povedať že už to mám za sebou :-) bolesti som mala 17 hodín, no niečo strašné....akože bolelo to veeeeeeeeeeelmi ale určite to stálo zato....mám nádherného chlapčeka....ktorý je moje všetko...takže dakujem vám baby za všetky rady....držte päste aby sme boli stále zdraví....ja vám tak isto prajem len a len zdravie a šťastie :-)

Morzsi

svokra je eva a malá je eva-daniela ale voláme ju všetci okrem svokry daniela mne sa totiž páčia dve mená a k daniele iné meno ani veľmi nešlo chcela som dačo jednoduché viac menej biblické nie zahraničné
noémi rút zuzana eva mária anna daniela

ako sa volátvoje ?
vyhľadám čo znamená

daniel - a je to starožidovské meno kt znamená Boh je spravodlivý sudca a eva - matka života

ja ty on ona

smutna...cim dalej tak tym viac sa mi tvoj nick nepaci ;)
mala by si sa premenovat na vesela uz je na to dlhsi cas dovod a onedlho bude sa ten dovod dat aj chytit a objat :)
drzim palce

barbinka

meggy: neviem, kde ťa mám nájsť, tak ti píšem sem. drzane@azet.sk
v pripomienkach mi to macca vymazala. ďakujem

bublik

do toho smutna, drzim palce :-) nech sa uz dockas :-)juj ja som uz aj zabudla ze som rodila, teraz sa mi to zda az neuveritelne ze som to dokazala vobec :-D drz sa!

dd

ahoj smutna, my sa mame celkom fajn, da sa to..dcerka v ramci moznosti poslucha, obcas vyvedie nejaku nezbedovinu, ale inak v pohode..chodime sa sankovat, kym je este sneh, nech si to uzije :), tak je potom vecer aj dost unavena, no a od piatku asi do utorka, alebo stredy si uzivame take male "prazdninky" u mojich rodicov..ja si potrebujem vybavit nejake veci tu pobliz v meste, kedze tu mam este trvale bydlisko u rodicov, navyse maju moji rodicia zajtra vyrocie sobasa a este k tomu su fasiangy, takze je tu trocha veselsie ako v meste, kde byvame a aj lepsie sa tu sankuje, je tu trocha viac snehu a moji rodicia byvaju tak troska dalej od centra dediny, malo tu chodia auta, sa tu mozeme pekne vyblaznit :).
Ty sa drz a nech sa Ti dari!a nech je vsetko v najlepsom poriadku :)