Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

otazka na RNG

Príspevok v téme: otazka na RNG
utrapena

Dobry den, chcela by som sa opytat, ci vytazok zo serenoa repens skutocne ma ucinky pri zvysenom DHT, mate s tym nejake skusenosti?
Asi za aky cas po vysadeni hormonalnej liecby zaberie? Je lepsie zacat rastlinne pripravky uzivat paralelne s hormonalnymi a postupne vysadit hormony alebo je to jedno?
A posledna otazka, ak v dosledku DHT vypadne vlas, znamena to ze z toho konkretneho folikulu uz vlas nenarastie?
Dakujem.

RNG

serenoa repens(saw palmetto) je zdrojom rastlinnych sterolov a podiela sa na vyrobe hormonov, ale nie prilis silne.Silnejsi zdroj sterolov su korene zihlavy. Na znizenie DHT by som bral aj steroly zo saw palmetto, aj silny caj z korenov zihlavy aj zinok, pripadne aj tekvicovy olej alebo tekvicove semiacka, lebo tie su tiez silne zdroje sterolov.
Cim viac doplnkov, tym lepsie.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.