problem s rodicmi...

Príspevok v téme: problem s rodicmi...
ciara555

zdravim vsetkych....mam taky problem co sa tyka rodicov...absolutne mi nedoveruju aj ked na to nemaju velke dovody...uspesne som teraz skoncila prvy rocnik vs v ke...byvam asi 60 km od kosic a ide o to ze som si tam nasla dobru brigadu aj so spoluziackou...doteraz som tam byvala na byte kde sa platil vyssi najom tak tvrdili ze sa mi to na brigadu neoplati...pricom uz som im zopar mesiacov tvrdila ze na leto budem v ke tak nebol ziadny problem....len teraz uz nastal...ale ten kamos co nam vybavil tu pracu povedal ze mozme kludne u nho byvat na byte dokonca zadarmo...len teraz zase nasi opat vymyslaju zeby som si nasla nieco doma...hladala som ale proste nic...tak chcu aby som ostala doma a nikde nesla...vraj problem je to ze sa o mna boja a ze ten kamos je povodne inej narodnosti ale uz 15 rokov zije tu na...co povazujem za uplnu blbost a vyhovorku...uz neviem co si mam s nimi pocat nie zeby boli radi ze si chcem sama zarobit...najradsej by boli keby som stale bola doma...tak som rozmyslala ze aj ked nechcu tak normalne sa zbalim odidem a na vikend pridem domov mozno sa uz uvedomia..rozumne to nejde uz som to skusala...co by ste robili na mojom mieste pls?vdaka

zaburka

nebud naivna isto to nebude zadarmo...teda peniaze mozno pytat nebude ale nieco ine casom... ludia su svine a nemala by si kazdemu verit...ja by som si k sebe isto znamych nezavolala len tak byvat ku mne zadarmo a to som myslim si dobry clovek... zamysli sa nad tym...

applesie

rodičia ti chcú len dobre, boja sa o teba a to je len dôkaz toho, že ťa ľúbia. každý normálny rodič by reagoval takto. ty ich poznáš najlepšie a preto ich cháp. bývať u niekoho zadarmo- v dnešnej dobe- nerob kraviny...

ciara555

no uz ho poznam vyse polroka a dokonca tam budem s kamoskou...poznam ho dost dobre...velakrat nam aj mne uz pomohol...ako hovorim uz 15 r zije na slovensku ma tu svoju pracu svoj zivot...ide o to ze im to uz neviem rozumne vysvetlit

katka...

Len sa o teba boja. Co je pochopitelne, ak si im povedala, ze budes byvat v byte nejakeho cudzinca a dokonca zadarmo. V dnesnej dobe nemozes nikomu verit. Ak ty tomu kamosovi veris na 100%, tak sa porozpravaj s rodicmi a vysvetli im situaciu, ze sa ti nemoze nic stat. Ale aj tak si myslim, ze tym nebudu nadseni.