Voskove pasiky VEET!

Príspevok v téme: Voskove pasiky VEET!
aaadaaamka

Akurat som vysla z kupelky.Dnes som si kupila voskove pasiky veet,tie ruzove s tou ribezlou ci co to je (12 ks za 180sk)Chcela som si odstranit chlpky tam dole,lebo prichadza leto a aj tak celkovo,pri castom holeni su vyrazky.Urobila som vsetko podla navodu,avsak tieto pasdiky mi nevytrhli ani jeden chlpok.Vysledok?vyhodene peniaze,podrazdena cela oblast,zababrana od vosku a v takom istom stave ako predtym.je mozne ze som urobila niekde chybu ja,mate niekto podobne skusenosti?Dakujem

carie123

pásiky nahrejte fénom, je to bleskovka a zaručene vosk nahriaty...

a po depilácii sa dá odstrániť úplne ľahko - ja si dávam na vatový tampón detský olej, zotriem a po vosku ani pamiatky :D

joycinka

ja osobne nedam dopustit na voskove pasiky. Moja pokozka strasne reaguje na ziletku - hlavne caste pouzivanie. Zacervena, mam same vyrazky, a kym sa pokozka upokoji mozem sa opat pustit do holenia..:-(
Zo zaciatku som mala rovnake problemy, kym som na to neprisla. Naozaj problem bol v nahriati. Mozno je to dost velka hlupost, ale ja som si napustila horucu vodu do misky, voskovy pasik som polozila pod misku (aby som ho nenavlhcila). Potom som mala stale istotu ze je urcite nahriaty dostatocne a nasledne som hned depilovala - to uz ide jedna radost. Kazdopadne, chce to len prax a prax a prax...oproti zaciatkom ktore trvali aj mesiace, nemam problem si za par minut odstranit vsetky chlpky bez opakovania...ale v oblasti bikin,ci podpazusie sa touto formou bojim realizovat...

janekMY33

zlatko na tie intimne oblasti ziadne vosky a depilacie klasicka ziletka ked budes depilovat tak si mozes pritrafit dobru infekciu nezabudaj ze su tam potne zlazi ktore mozes podrazdit

kachoraaa22

no ja mam ten isty problem ja mam tam dole okolo bykin toklo chlpov:(a tiez som sa snazila si ich pesne tym istym odstranit najskor na nohach ...ale nic mozno 5 chlpov?a okolo bykin na to mam velmi zle spomienky.... lebo ked som to uz isla odlepit tak som potiahla nic tahalo mi to strasne kozu a neslo to za ziadnu cenu rychlo strhnut tak som herecka tahala pomalicky a cely vosk mi ostal nalepeny na kozi... esteze tam bol jeden obrusok s ktorym to islo dole...ale nie uplne este po tyzdny ma tam stvala zalepena koza :( neviem ci by som to druhy krat ryskovala ...ale surne sa toho potrebujem zbavit a stale holit to ... este horsie

lenocka666

ako sa to poriadne nahrieva? ja som si to asi dvakrat kupila a prisla som k nazoru, ze su tieto pasiky na...na dve veci... takze ako to prosim poriadne nahriat????

brmbolka

...je potrebne ten vosk dobre zahriat,aby sa prichytil na chlpkoch a potom to ide.mne sa zda,ze miestami mi aj koza odisla:)