PROSíM PORADTE MI..BOJIM SA ZE SOM TEHOTNA!!!

Príspevok v téme: PROSíM PORADTE MI..BOJIM SA ZE SOM TEHOTNA!!!
EmQa

Mám 16 a mala som s priateľom pohlavný styk. Bolo to môj prvý krát a niekoľko krát sa mi už stalo, že som si zabudla dať antikoncepčnú tabletku načas. Bojím sa, že som tehotná. Môžem byť tehotná i keď priateľ nemal ejakuláciu? Niekde som čítala že áno, niekde že nie. Použili sme aj kondóm, ale bojím sa aj tak, pretože som stále hladná, často mi býva zle, hlavne keď sa najem a ráno a mám výtok. Lenže nemôžem si kúpiť test bez toho, aby to nevedel otec. A keby som náhodou bola tehotná tak koľko by ma vyšiel portat? A musím mať súhlas rodiča? Prosím napíšte mi čo si myslíte o tom. Ďakujem.

budenka

kellyss: Je sice pravda, ze dnesna mladez dospieva skor a su aj uvedomele vynimky, len je mi luto tie ostatne.
Nastastie ja v ich veku som sa este s ich problemami nemusela zaoberat ;-)

kellyss

budenka, hlavne netreba hadzat vsetky 16ky do jedneho vreca :) nazor, ze 16ky alebo 17ky nemaju co sexovat, je podla mna dost obmedzeny, pretoze urcite nie vsetky su take sproste, ze by sa vyspali s hocikym, len preto, ze ich kamaratka uz ano... :) a poznam kopec tych mladych dievcat, ktore su castokrat psychicky vyspelsie nez 30rocne a ovela lepsie si dokazu vyvodit mozne nasledky a aj sa podla toho chovaju...

budenka

Niqush: Tych co radia je tu dost. Ale myslim, ze niekto jej musi aj narovinu povedat, ze sexovat v 16 nie je spravne.Rodicia to urcite nebudu, lebo nemaju sajnu, co dcera robi. Vsak sa nepouci, a ak nie ona, tak aj ostatne 16ky, co to tu budu citat, budu mysliet, ze uz musia tiez sexovat, ked maju 17,18... Som si ista, ze im treba poriadne vynadat, aby sa aspon niekto poucil z jej chyby. Treba aj poradit, ale preco sa nepyta o radu aj pred sexom??? Verim, ze antikoncepciu zacala brat z ineho dovodu, ako sexu a ked prvy sex prisiel, tak si ju zabudla dat? Sa mi zda divne a nezodpovedne. Vsak co mozno ocakavat od 16 ky. Takze to je moj nazor, niekto radi, kritizuje, pouca, bavi sa, vsak na to je toto forum, ak chcem odbornu radu, tak sa predsa nepytam tu ;-)

Niqush

budenka, ako klobuk dole pred tebou, je to jej osobná vec a pekne sa spytovala,, a myslim, ze na tvoje odcudzovanie vôbec zvedavá nebola a ak sa chceš baviť na tom že niekto je alebo bude nešťastný tak to svedčí o dačom

EmQa

antikoncepciu neberioem preto ze sexujem ok? bolo to prvy krat....a predpisala mi ju doktorka lebo som mala velke krce pri menstruacii na krote mi nezaberali ani ziadne tabletky mala som ich nepravidelne a mala som cystu..preto mi predpisala antikoncepciu asi pred pol rokom....a uz som dostala menzes takze uz je to OK..diks

budenka

16 rocna a uz berie antikoncepciu? A to prosim ta, kedy si zacala? A s tym otec suhlasil? 16 rocna uz sexuje? Tej by som papriala byt tehotna, nech sa pouci. Lebo sexovat bude ah tak. A ak teraz nebude, tak o par mesiacov urcite. Bodaj by sa to podarilo, lebo mozno aspon zopar jej kamaratok / spoluziacok by to odradilo od sexu, keby ju videli s bruskom do skoly chodit. Good luck a daj vediet, nech sa pobavime ;-)

3nttt

kluuuuud.antina je az take svinstvo ze sa nic strasne nestane ked zabudnes.ja som na to expert:)sak raz sa mi to vypomsti:DDD

dancaBB

pokym beres tabletku a jednu si zabudnes dat, nevadi...to neni az taka katastrofa...a pokym ste mali kondom tak nemas byt z coho tehotna...to sa neda..pokym kndom nepraskne...a keby aj praskol, tak by si si to urcite vsimla aj by si to citila...
ved tisice zien bere antikoncepciu a chlapi sa do nich robia..aj moj to robi do mna a tiez sa mi obcas stane ze zabudnem tabletku,..a ziadny kondom..ani ma nenapadne mat kondom..to radsej nechcem sex..ved tabletky su na to aby chranili..pri nich sa nemusis bat pokym ich velmi casto nezabudas...a urcite nemas tehotenstke priznaky...hladnych zien je vela...a nie sme tehotne...to ze sa ti zmenili chute, ze si hladna, ze ti je zle a ze mas vytok, to mozes mat kludne z antikoncepcie, lebo nie kazdej zene to telo prijme bez nasledkov..niektore maju neziaduce ucinky a ty si mozno jedna z nich..aj ked si ich predtym nemala, kludne aj po pol roku, po 2 aj viac sa mozu vyskytnut neziaduce ucinky antikoncepcie