Potrebujem pomoc a psychológ nestačí!!!

Príspevok v téme: Potrebujem pomoc a psychológ nestačí!!!
Danna

Práve sa mi rozvádzajú rodičia, sťahovali sme sa do ZV z RV čo je 150 km. V RV mám priateľa už skoro rok a kamošov a kamošky. Oco stále robí mimo domu a len málo je so mnou a bratom doma. Mama strasne notoricky pije a nebývala už ani doma a spávala s inými, teraz ju kamoška odviezla na 10dňovú odvykačku a vyhodili ju z práce. Tu je s nami starká, no vo Zvolene býva aj teta s 3 detmi kam chodíme často, ale stále tam vrieskajú a nenávidím, ako tam využívajú môjho brata, ktorý má 10. Sesternica mi ničí život ale nikto mi neverí, lebo sa strašne pretvaruje pred ostatnými stále som zlá ja. A nikoho iného tu nepoznám. Brat je hrozne zlý a robí mi všetko napriek. oco ma nechce pustiť späť do školy do RV aj keď mám ísť do 2. triedy na strednej a podobne. Mám stále z toho depresie a som veľmi nervózna. Nie je nič nové keď búcham do steny od nervov alebo po kažsom vrieskam, vybíjam si to všetko na iných. Vzala som mame lieky na ukludnenie ktoré by som nemala brať keďže nemám 18 a sú len pre dospelých ale už neviem čo iné mám robiť. Niekedy mávam záchvaty hnevu z ničoho nič a každá maličkosť ma rozplače!....Navševujem psychologičku ale to nestačí nepomáha mi to čo mám teda už robiť? Psychiatria? Ale tá je pre bláznoov. POMOC!

bleee

Kazdopadne sa snaz presadit, aby si dostudovala na svojej povodnej skole. Skus presvedcit psychologicku, ze je to pre teba to najlepsie. Ona nech ti pomoze s presviedacnim rodicov. Vyzera, ze na internate ti bude ovela lepsie, nez u sialenej rodiny. Sekaj vsak dobrotu a snaz sa ovladat, lebo ak ti bude dennodenne prisibavat, tak ta najskor nikde nepustia.

alzbee

No zialbohu, ked je clovek nuteny zit v tej rodine, tak to sa neda len tak-zit si svoj zivot, neda sa od toho len tak lahko odosobnit, akoby sa nic nedialo...
Danna: v lazdom pripade tie tabletky tvojej mamy nejedz! neviem, co vsetko si vravela psychlogovi, ale jednoznacne mu proste povedz uplne vsetko, co ta trapi...

Danna

nikto z nich ma pochopit bud nevie alebo mi neveri.....a ked sa ozvem kazdy ma len zglbe a vrieska na mna ze som nemozna sprosta a tak...