Komplikovana zlomenina nohy..

Príspevok v téme: Komplikovana zlomenina nohy..
Mirrialle

ahojte, v pondelok ma caka operacia nohy po nestastnom pade mam zlomenuihlicu prasknutu pistlau..na tom by nebolo nic take zleho keby som ktomu nemala zlomene 6priehlavkovych kosti, 4predpriehlavkove a 3clanky prstov na nohe:( v pondelok mam ist na operaciu lebo vraj nie je sancaby sa takato zlomenina normalne zrastla sama.. prosim vas ak niekto vie kolko je priblizne doba liecenia, o co vlasnte pri takejto operacii ide proste vsetko co otomto viete dakujem..

mike5245

Ja mam s tym skusenosti. Ja som tie zlomeninu komplokovanu. Mal som zlomenu ihlicu 4 prsty jeden mi museli amputovat ihlicu mi nahradili kovovou tycou. Nikomu nic take neprajem. Stalo sa mi to asik pred rokom a stale sa mi to lieci vlastne asik nastalo budem o barlach :/. A to mam len 14. Bez barli sa nepohnem ani na krok lebo nemozem stupit na pätu. Takze sa neboj.

yamaha

ja som bol operovany mal som dost vaznu zlomeninu pistaly a som 2,5 mes,po operacii a uz zatazujem nohu na 2/3 a som velmi spokojny s doktormi pocitam ze za taki mesiac by som mal chodit

sefik

tak co uz sa ti zahojila? ta noha? ja mam tiez teraz komplikovanu zlomeninu nohy uz to mam zlomene 2 mesiace a zatial sa este vobec nezrasta :-(

mato09

Milá Miriaellka,liečba je u každého individuálna.Jeden sa z toho dostane možno za 3 mesiace a niekomu nestačí ani 1 rok.Verím,že operácia dopadla dobre a prajem ti skoré uzdravenie.

barbinka

Ja som mala špirálovitú zlomeninu píšťaly. Neoperovali ma, ale sádru som mala 3,5 mesiaca a 2,5 mesiaca som chodila po rehabilitáciach.