PAsovy opar a atopicky ekzem

Príspevok v téme: PAsovy opar a atopicky ekzem
siuxxienka

Moj syn mal ovcie kiahne, kedze ja neviem, ci som v detstve prekonala kiahne, tak som cakala ze ich mozno aj dostanem, ale na krku sa mu vyhodil pupak, ktory vyzera ako herpes, hned som bezala ku koznej lekarke, ku ktorej chodim kvoli atop. ekzemu. Vzala mi ster z toho pupaku. Napisala herpesin tbl., fudigin masticku, a nejaky tekuty puder na zaschnutie. Vysledok, ci je to pasovy opar este nemam. Ale boli ma cely krk, pluzgier sa mierne zvacsil a boli, zvacsili sa mi uzliny a som strasne unavena. Atopicky ekzem som mala krasny a teraz po jednej noci sa mi vysypal po celom tele.
Co robit? Mate s tym niekto skusenost, dakujem

RNG

na virusy stacia megadavky vitaminu C len niekolko dni,. A pod mega nemyslim 3 gramy denne, ale gram za hodinu minimalne. A to telo znesie len vo forme neutralnej, nie ako kyselinu askorbovu.

Peto T

K megadávkam vitamínu C, ktoré spomína RNG, je k dispozícii aj kniha,
ktorá sa tým podrobnejšie zaoberá. Strana 110, bod 5.
rizikaockovania.sk

Pozor, takéto dávky môžu byť nevhodné pri poruchách obličiek, metabolizmu železa a medi a vážnom deficite G6PD. Pri pacientoch s rakovinou sa môže začať max. s dávkami cca 10g denne a dvíhať iba postupne, ináč by mohla náhle odumrieť veľká časť nádoru.

Treba veľa piť. Nepoužívame prípravky s umelými farbivami a príchuťami.

siuxxienka

doma mam obycajny celaskon a aj plnu krabicku megacecka, do lekarne sa dostanem az zajtra, tak ako si to mam nadavkovat, dva celaskony som si uz dnes dala... v jednej tabl. je 250 mg C

RNG

selen 400 -600 mcg je dost silne antiviralny.
Vitaminu C treba brat velke davky, mnoho gramov. Najlepsi je neutralny C(ester C alebo calcium ascorbate)
Ja beriem osobne pri viralnom utoku vyse 1 gramu esteru C KAZDY HODINU a do dvoch dni je po viruse.

siuxxienka

no to je sice fajn, ale kde to mam teraz narychlovsetko zohnat ? Davam si C-vit, B-cko, probiotika, zinok .... a co ostatne?