Vsi znicili mojej mame vlasy zivot

Príspevok v téme: Vsi znicili mojej mame vlasy zivot
dcerka

asi pred 3-4 rokmi mladsia sestra doniesla zo skoly vsi,preniesla ich na mna aj na mamu,skusali sme vsetko,ale ani po pol roku sa nam ich nepodarilo zbavit,moja mama-vecna pesimistka so slabou vydrzou a nervami bola z toho taka rozpolozena,ze sa dostala az do nemocnice,kde bola dvakrat prvy raz 1,5 mesiaca druhy krat 3 mesiace,zatial nas babka vsi zbavila

odtvtedy presli 2 roky a je to tu opat,dostala som vsi,nevedno odkial,mama sa mi stale stazovala,ze nieco citi este odvtedy,ale neverila som jej...ona je taka samotarska,cely den travila v kuchyni,bez nas...teraz sa jej tam pokazil televizor,takze chodi k nam do obyvacky-je blizsie nas

takze mohla by stale neobmedzene tie 2 roky stale tie vsi mat???je to vobec mozne???

navrhla som nech si oholi hlavu a kupi parochnu a pocka kym vlasy dorastu

lenze ona vravi,ze tie vsi ziju v pokozke ,ma z toho vsetkeho na hlave -sampony,cesanie...1 vacsiu chrastu a citi ako by to mala pod nou...je to vobec mozne????

nikdy tomu nepochopim,ale bolo by to vysvetlenim mnohych veci,ak by to bola pravda

meggy10

jasne denz:DD teraz su vseliake pripravky na vsi aj spreje, aj specialne hrebene na ich vycesavanie este som vsi nemala, ale urcite je to velmi neprijemne.

HELP

ludia prosim pomozte mi! funguje na to zelhlicka na vlasy? surne potrebujem vediet! prosim prosim! d.

piste na mail 29nelapsi11@pokec.sk

BaMbulka1990

Môžem sa spýtať ked ma niekto vši a nafarbi si vlasy s farbou plus ktomu da peroxid vodika tie vši už nebudu žiť či stále sa môže stať ,že prežijuú?

hmmmmmmm

vsi urcite neziju v pokozke!!ziju prichytene na vlase,a vajicka su prilepene spec.lepidlom ktore vsa produkuje.vsi neskacu z hlavy na hlavu, a potrebuju priamy kontakt hlava-hlava aspon niekolko minut.mimo hlavy hinu.casto sa najdu aj za usami alebo na siji.nesmiete zabudat na tieto miesta.ano, moze mat chrasty,ale vsa pod nimi nezije.zadusila by sa.a nezije ani v pookoke ako som pisala.vajicka pripominaju lupiny,plne su sede, vyliahnute biele,az na to ,ze na rozdiel od lupin nejdu scesat lahko.ja odporucam ten hedrin,ale treba dodrzat cas a pokyny.neobsahuje pesticidy, ale dimetikon.ten obali vsu a zadusi ju.nemusi sa vycesavat, tak by sa malo minimalizovat podrazdenie mamininej pokozky a podrazdeniu chrast.pritomnost vsi sa lahko zisti bud pritomnostou vajicok alebo mozete aj samotnou vsou ktora sa splha medzi vlasami.

hmmmmmmm

na vsi je velmi dobry Hedrin.treba ho aplikovat na suche vlasy, nechat uschnut/prirodzene,nie fenom/a nechat posobit8-12 hod/cez noc/rano normalne umyt so samponom vlasy.a mozete vycesat.ale pozor,nie obycajnym,ale jemnozubym hrebenom, na to urcenym, dostanete v lekarnach.tento pripravok ho nanestastie nema pribaleny,lebo vyrobca tvrdi,ze sa nemusia vycesavat.liecbu treba zopakovat za tyzden a potom sa moze za dalsi tyzden opat zopakovat.vacsina pripravov totiz neprenikne do vajicka, vajicku trva 7-10 dni sa vyliahnut a nasleduje dalsi cyklu-tzv reinfestacia-znovu napadnutie.preto liecba po 7 dnoch.ako alternativna liecba sa osvedcila tzv bug-busting-ked sa kazdy treti na vlasy nanesie kondicioner/vyborny je tea tree/ a vlasy sa vycesu jemnozubym na vsi urcenym hrebenom.liecbna sa prevadza kazdy treti den po domu 14 dni ale moze sa robit aj dlhsie.

EVITA6947

bohuzial: ako prepac nebudes ma urazat aby som navstivila psychiatra!!!!!!!!! za to ze vyjadrim svoj nazorrr!!!!!! tak ked to nevypustaju vyrobcovia nasi spoluobcania su taky humusny humusaci ze ze vsi sa stale viac a viac rozsirujuu!!!!!!!

karioll

lekarka ti napise sampon,vyceses s hrebenom prilozenym k samponu hnidy z vlasov,vytepujes byt,vyvaris uteraky a je po probleme.bodaj by sa ti v zivote nic horsie nestalo

bohuzial

Evita6947, ty asi nie si normalna-vraj vsi vypustaju vyrobcovia pripravkom proti nim? To mas teda riadnu paranoju-hybaj k psychiatrovi!

ashhhley

ahoj. aj ja som mala vsi a to som mala 17 a kraasne zdravucke cervene vlasky a jedneho dna som si za usami vsimla plno hnid skoro som sa zblaznila z toho..skusala som s mamkou hocico..vyberala mi ich pucila vycesavala..a nic..potom som si nafarbila vlasy a mala som pocit ze ich par ubudlo, aj na nete som sa docitala ze toto ich dokaze zabit..ale farbu som nemala na celej hlave, lebo som dofarbovala len korienky odrastene. potom som na internete objavila nejaky sampon- ze PARASIODSE.kupila som si hned tento parasidose sampon, a na moje prekvapenie tento hned zabral!! smrdi strasne prestrasne ale funguje!!na 100 %. a zdochnu VSETKY. zdochnute ich po tych dvoch vycesavas. takze tolko k samponu(nie je ani drahy, stoji okolo 150korun myslim). a tvoja mama vsi nemusi mat, to je vsetko v ramci psychiky ze si to mysli- este ked pises ze je pesimistka atd. a to ze ma cervenu pokozku moze znamenat to ze si tu hlavu skriabe lebo ma stale pocit ze jej tam lezu vsi. ved aha vyskusaj- niekomu rozpravaj o vsiach a dotycny sa hnd zacne skriabat..aj moja sestra sa hned zacala ked jej mamka o tom povedala :) ak tvoja mama naozaj tie vsi ma, kup jej sampon parasidose (uz aj ja sa skriabem :DDD) a vysvetli jej ako sa veci maju. vela stastia :)