Pichanie a bolesti v podbrusku

Príspevok v téme: Pichanie a bolesti v podbrusku
yasmina

ahojte,

asi som prechladla,uz 2den ma boli a picha pod bruchom...asi mam prechladene vajecniky.Kedze tu minuly tyz. bola ta prietrz ...a vsade bolo kopu vody,tak sm asi prechladla.Uz som si nasadila caj gynastan....ale nejak nezabera,tie boleti su dost silne a niekedy nemozem ani poriadne sediet.....vie mi niekto poradit nieco dobre a ucinne......
lebo kym sa dostanem k MuDr.tak to potrva.Vdaka za pomoc

vanesenečenečka

Baby už asi hodinu ma picha na ľavej strane a nemožem sa ani pohnuť ani postaviť , prechladnutie to neni nepáli ma pri močeni . neni som nehotna ani nič ale mi meškaju 2 mesiace krami ... Prosím poradťe dala som si aj 2 tabletky. A furt nič ...

vevusik

mam uz asi vyse tyzdna bolesti pod bruskom.mala som mat menzes ale nedostala som,nie som ani tehotna.najprv boli bolesti ako pri menzesi a teraz sem tam pocas dna ma pichne a poriadne bud pri lavom vajecniku alebo pravom a trva to asi 1minutu.neviem co to moze byt.poradte dakujem

miroslavica

ahojte . ja tak isto mám bolesti no neviem či som prechladla alebo čo mna to boli na ľavej strane ... boli ma to asi 3 dni .. fakt je ž po tom urologickom čaji mi to trochu prešlo ku doktorovi sa bojím isť takže neviem .. poradte al asi pojdem ku tomu doktorovi

ruzova princ

chcela by som sa poradit ,neivem co mam robit uz tyžden mam červeny vitok a boli ma brucho do gyn. sa tak skoro nedostanem,n čo to može byt ? čo mam robit ?je to dost neprijemne,trva to už asi 1 tyžden

jajkafr

Skús tiež urologický čaj, veľa tekutín, a teplo. Skús si dať na brucho termofor s teplou vodou.

A tiež otázka máš tu bolesť v celom podbrušku alebo je lokalizovaná na niektorú stranu? Máš aj iné príznaky ako zvýšená teplota, zvracanie, hnačka? Pretoež ak je lokalizovaná na pravej strane môže ísť o zápal slepého čreva.