popalila som sa

Príspevok v téme: popalila som sa
carrie

Mam 28rokov,dve deti a manzela.Stala sa mi velmi neprijemna vec.Asi pred pol rokom sa mi ozval jeden stary priatel.Bolo s nim super,hovorili dme o vsetkom kedze vlastny otec ma opustil brala som ho skor ako otca.Manzel o nom nevedel ani som mu o nom nerozpravala je velmi ziarlivy hned by si myslel same zle veci a podozrieval ma.Ja som bola ale stastna konecne som sa mala komu vyrozpravat,mal na mna stale cas.Inak nikdy sme sa nestretli rozpravali sme sa telefonicky.Byva od nas daleko.Zdoverila som sa mu aj s nasou zlou financnou situaciou ponukol sa ze pomoze najprv som vahala potom som mu dovolila poslat max 20eur na ucet.Poslal mi 150,neskor 300,potom dalsich 100.On si to mohol dovolit mala som to brat ako darcek.Nakoniec si zmyslel ze sa so mnou chce stretnut bez mojho vedomia objednal nejaku vilu niekde v bulharsku.Vtedy som sa zlakla ved som vydata zena.Samozrejme hned som odmietla.A vtedy prislo peklo.Zacal mi vypisovat vyhrazne sms.Ponukla som sa ze mu vsetky peniaze vratim no po splatkach ved nemam z coho naraz len aby mi dal pokoj.Kazdy den ma bombarduje smskamy v ktorych ma uraza ponizuje a vykrikuje kolko toho na mna minul a ci si viem vobec predstavit kolko som ho stala.Ako by to nestacilo pyta trojnasobok toho co mi poslal.Velmi lutuhem den ked som mu dala cislo svojho uctu.Mam z neho strach.Je to riadne psychicke tyranie boli ma zaludok som nervozna a tuhnem pri azdom pipnuti mobilu.Keby som bola vedela ze tie peniaze bude pytat naspat tak mu to cislo neposielam.Vravel ze je to darcek a ja som bola stastna.Az teraz mi doslo ze si ma chcel len kupit citim sa ako stetka ktoru vyplatili vopred a nesplnila svoje sluzby.A teraz pytaju peniaze naspat.Zverila som sa kamaratke ona vravela ze by naspat neposlala ani cent ved ja som peniaze nepytala.A darceky sa nevracaju.Ja to radsej splatim nech da pokoj ale co bude potom??Co ak s tym uz nikdy neprestane?Nedost ze mam nador nad oblickou,ze chudnem,ze nemam peniaze na lieky aj o tom dobre vedel....teraz este aj toto.Som zufala......co mam robit?

saska131

preboha carrie zdvihni sa, zmen IHNED cislo mobilu, nereaguj na ziadne jeho sms-ky-naco?aby si zbytocne minala peniazky ktore aj tak nemas?si myslis ze zmenis jeho postoj?nezmenis...
Chod na policiu a podaj na neho trestne oznamenie za obtazovanie a vyhrazanie-okamzite. ako hallo !!! vplyvny-naozaj vplyvny ludia su neviditelni... ti co tahaju za take snurky ze sa vam ani nesniva.ti co sa vychvaluju znamostami-si len robia reputaciu,aby potom mohli vyhrazanim vzbudzovat strach.neutapaj sa-a ries TO!!! preboha a nie odpisovanim-ved to nikam nevedie....

zlatica556

carrie, v prvom prispevku pises, ze to bolo 550EUR,teraz tvrdis, ze len 300 ci 250.Tak co je vlastne pravda.Nejako sa mi to uz cele nezda.

lienka lenka

urob ako myslíš, môžeme ti radiť ale aj tak urobíš podľa seba, ja na tvojom mieste vrátim peniaze, ktoré si si požičala, ale ani cent navyše! manželovi by som to zatiaľ nepovedala, počkala by som, čo sa stane keď tie peniaze dostane naspäť. a keď neprestane, neviem, je to nebezpečné, nevieš čoho je schopný. aby ti neublížil. všetky dôkazy o tom, keď mu vrátiš peniaze, si nechaj. zmeniť číslo ti nepomôže, keby chcel, tak ťa nájde. ak by neprestal ani potom, čo mu ich vrátiš, povedz to manželovi. keď je taký vplyvný človek ako píšeš, zrejme ti polícia nepomôže. potom mu oznám, že manžel o všetkom vie a už nemáš chuť ani čas riešiť takéto blbosti. môže sa aj na hlavu postaviť, nič nezmôže. neviem či som ti poradila správne, toto by som urobila ja. držím ti palce nech ti dá už konečne pokoj. drž sa.

doubledog

ked ti peniaze posielal, nevadilo ti, ze pochadzaju z nekalych obchodov a tiez ti nevadilo, ze jasne slo o predplatne na tvoje "sluzby"
je to sice hajzel, ale ty si tiez zasluzis, aby si si to musela pekne vyzrat
tvoj muz by asi nebol nadseny, ze sa jeho zena nechavala vydrziavat nejakym typkom
zasluzis si, aby ti robil problemy

carrie

celkovo mi dal 300eur z ktorych som mu uz 50dala naspat.A tu sumu 800to neviem odkial nabral vazne.Ja som mu tych 50dala len preto lebo som sa citila blbo ze tolko vela poslal.Nadalej mi pise smsky VRAT MI TO CO SI SI CHCELA POZICAT no chapete to?zrazu som si to chcela pozicat.Preboha nikdy by som si nepoziciavala sumu ktoru neviem vratit.Je mi divne ze mi v smskach nenadava ale pise dokola to iste s osmimy vykricnikmy za vetou.Ja mam rodinu,vsetko nam klape zijeme chudobne no stastne.Prijala som pomoc od priatela o ktorom som si myslela ze ma viac rozumu na svojich 50rokov co kolko to ma a on mi tu vypisuje o pozicke ktoru mam splatit este si tam dal lehotu do konca oktobra.A vsetko koli tomu lebo sa s nim nechcem vyspat.Som strasne poburena z tej nespravodlivosti.A este mi napisal ze ja ta nevydieram len chcem naspat co si si pozicala.Stavme sa ze keby som mu napisala ze sa s nim vyspim a taketo halusky uz by nechcel ani cent,grazel jeden!!!!!

ewiwa

Carrie, chapem aj ja tvoje trapenie, ale najprv pises ze ti pozical celych 550 euro a potom ze len 250. Ak som dobre pochopila. Kazdopadne ten clovek pacha testny cin uzernictva a vydierania a preto by si to mala ohlasit na policii, bez okolkov a prerusit s nim kontakt. Vela stastia..