baby vysvetlíte mi to?

Príspevok v téme: baby vysvetlíte mi to?
Down2

Chodím s deivčaťom 4 mesiace. Obaja máme 18 a sex sme ešte nemali vôbec. Keď sme sa bozkávali vždy to zašlo ďalej aj že sme boli hore bez... Jej to vôbec nevadilo, dokonca bola veľmi veľmi vzrušené a trochu ma nato navádzala.Aspoň to tak vyzeralo.A vyzerala byť aj šťastná...No zrazu pred pár dňami prišla a povedala, že premýšlala, že neche aby sme čosi také robili, že má pocit že máme na to čas. Keď som sa jej spýtal, že prečo tak zrazu povedala, že mala potom blbý pocit a hoci sa jej to páčilo bola šťastná aj bez toho. Ja som jej teda povedal, že nebudem nič robiť také dokial ona nebude chcieť...Čo si o tom myslíte?
A ešte dodám, že mám ju rád ale po nej túžim aj fyzicky.A mám aj trochu blbú skúsenosť, že som s dievčaťom bol vyše dvoch rokov a nič medzi nami nebolo.Vtedy som po tom ani netúžil no teraz som už o čosi starší.To dievča ma vtedy nechalo a ja som len lutoval že som kvôli nej prišiel o veľa vecí a nakoniec ma odkopla.Vtedy si zo mňa robili aj dosť srandu, že po dvoch rokov a nič nebolo.A nechel by som prežiť niečo také znovu.

Down2

Myslím, že vec viery to nie je.A Bavili sme sa trochu len okrajovo o predchádzajúcich vzťahoch a myslím, že kvôli tomu to nie je.Síce sa sklamala ako ja ale ona s chalanom nebola dlho.A nič medzi nimi nebolo.Aspoń to nespomenula.
Mne je čudné, že jej to neprekážalo, túžila po tom a zratu že je priskoro. Vy ste nič také nespravili? Ak hej aké ste mali dôvody?

zuzula11

Down, a nie je tvoje dievca veriace? To by vysvetlilo vela . Ja som s mojim chodila 4 roky bez "styku", len sme sa postupne spoznavali, viac sme nechceli.

Alebo si naozaj mysli, ze je to skoro, je to vec nazoru. Ktovie, ake a ci ma predosle skusenosti ..