Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Príprava na tehotenstvo

marika11

vitamíny ktore telo potrebuje pre prípravu na tehotenstvo su vcelku dobre obsiahnute v doplnku vyživy www.monsea.sk podla toho co som nastudovala by tam malo byt vsetko

aknitka

žiadne riziko. jediný "problém" je keď je žena Rh negatív a muž Rh pozitív, ale dnes už ani to nie je až taký problém lebo existujú prostriedky ako minimalizovať problém aj v takomto prípade

ele

A moja kamoska sa prepchaVALA VITAMINMI, BRALA VSETKO, CHLORELU, CALCIUM, maternu, neviem co este a babatko malo 2 kila

ele

V manzelovej rodine sa rodili velke babatka, vyse 4 kil a nikto v tehu nebral vitaminy, je to mytus. Ja odporucam omega-3, rodia sa nie vacsie, ale inteligentnejsie deti :-)

siberka

ahojte babulky:)

myslim ze uzivanie vitaminov v tehotenstve nema vplyv na velkost vasho babatka, ja sama som ziadne vitaminy nebrala ked som cakala mojho prveho drobca a predsa sa narodil velky ako valibuk(4600g, 54cm)

teraz som po MA(zamlknuty potrat) 3 mesiace a snazime sa znova o babo a vitaminky som brala aj pocas tehu a neprestala brat ani po MA takze dufam ze pomozu a pijem aj zensky caj, tak verim ze sa to podari:)

dorkaa

Tiež si myslím, že všetko má dve strany. Ale ja určite budem užívať probiotiká, tie užívam aj teraz, to nie sú žiadne chemikálie, aj rybací olej a kvalitný vit. C. Vo finclube som našla feroforte -tam je zastúpená kys. listová a kvôli železu, lebo som bývala mierne chudokrvná. Je to určené pre tehotné. Pozrite:-)

agatha514

my tiež plánujeme tehotenstvo :0)

bola na preventívnej prehliadke u gynekológa: odporučil mi multivitamin Calibrum-babyplan

aknitka

no ono je to tak, že dnes má všetko dve strany mince. aspoň ja mám takú skúsenosť, že vždy ak som riešila nejaký problém súvisiaci so zdravím, tak som vždy našla aj názor za aj proti. takže som sa musela aj tak rozhodnúť na základe vlastného uváženia. lebo ani vedci nemajú všetci paušálne rovnaké názory. ide o to čo tvrdí väčšina, čo však nie je záruka, že majú naozaj pravdu.

rtenka

aknitka, to, ze po uzivani vitaminov sa rodia vacsie deti je mytus, alebo slovensky povedane blbost. A co sa tyka kys. listovej, tak tam bolo urobenych vela vyskumov, ze naozaj limituje sancu, ze dieta bude mat razstep pery alebo chrbtice. Idealne sa ma zacat uzivat pol roka alebo najneskor tri mesiace pred planovanym otehotnenim. Uz len na hlupych mysiach bolo robene studium ohladom listovky. V kazdom pripade ju odporucam. Neviem, kde chodis ne taketo mylne informacie, ja osobne citam originalne vedecke clanky, ostatnym blabolom pisanym napr. v Slovenke (haha) neverim.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.